PDA

Zobacz pełną wersję : civic -coupe klima 92r.



lemek8
13-06-10, 17:29
Mam taki pomysl ze kupie klimatyzator z allegro ten o o tu http://allegro.pl/item1078927692_nowa_klimatyzacja_klimatyzator_230v _12v_auto_gwa.html Tylko ze ja bym chcial go zamonotwac pod deska rozdzielcza znalesc tam miejsce aby on sie zmiesic i z tego klimatyzatora wychodzil trujnik a do trujnika polaczyc trzy rury tak aby one byly wprost na kratki wylotu powietrza. Da sie to zrobic jest tyle miejsca pod deska rozdzielcza??, bo nie chce tego miec na widoku bo lipnie wyglada. Rury kupie takie ktory latwo sie wyginaja. Prosze o pomoc czy oplaca sie to robic i czy wogole sie da. Bo jak to wypali mam klime za grosze ;p 100zl klimatyzator z przesylka, a rury to grosze na szrocie ;p
Albo moze macie inny pomysl aby ukryc ten klimatyzator aby nie byl na widoku

reaktor
13-06-10, 17:44
:confused::eek: bez komentarza...


Bo jak to wypali mam klime za grosze ;p 100zl klimatyzator z przesylka, a rury to grosze na szrocie ;p


A Jak jeszcze opatentujesz jak tymi stoma złotymi ł załatać dziurę budżetową , gwarantuje Ci koronacje na króla Polski

lemek8
13-06-10, 18:54
hah rozebralem deske i znalazlem miejsce ze wejdzie ten klimatyzator i rury tez da sie pociagnac wedlug mnie jest to do zrobienia

Adi506
13-06-10, 19:40
heh->powodzenia:D

Ale ja bym sie nie ludzil ze to bedzie spelnialo swoje zadanie:/

Skoti
14-06-10, 09:00
Wow, zdaj relacje jak to działa bo zapewne nie działa :)

art.fb
14-06-10, 09:26
http://www.civicklub.pl/fi/__vbb/showthread.php?t=80135

mozes
14-06-10, 15:02
bez komentarza...

Cytat:
Napisał lemek8 Zobacz post
Bo jak to wypali mam klime za grosze ;p 100zl klimatyzator z przesylka, a rury to grosze na szrocie ;p

A Jak jeszcze opatentujesz jak tymi stoma złotymi ł załatać dziurę budżetową , gwarantuje Ci koronacje na króla Polski



Tu ziemia - to się nie uda :)

lemek8
16-06-10, 13:26
A wiec udalo sie zamontowac, zimne powietrze daje jak orginalna klima no ale cos za cos. Przy takich upalach jak sa teraz to woda wlana do klimatyzatora musi byc lodowata bo szybko sie ostudza a trzeba conajmiej poczekac 15 min aby filtr nasiakl, i tak mniej wiecej przy temp zew 25+ klima starcza na max 20 min i potem leci coraz cieplejsze powietrze i trzeba ciagle dolewac lodowata wode, ten caly klimatyzator nadaje sie do uzytku domowego. A tyle sie nameczylem i lejek musialem zrobic aby wode dolewac i wszystko po to by cieszyc sie 20 minutowym zimnym powietrzem :d Bezsensu strata pieniedzy i czasu, no ale wkoncu dziala :d

rider143
16-06-10, 14:12
Trzeba było uważniej czytać teks aukcji-tam była opisana zasada działania.

lasur
16-06-10, 16:42
weź zamontuj to w dolocie uzyskasz jednocześnie CAI-a i porządne dmuchnięcie na moje 0,5 bara :p

reaktor
16-06-10, 20:02
serio nie działa?