PDA

Zobacz pełną wersję : Opony,,,gdzie? jakie ? itp



civic lsi dubi
12-06-10, 19:54
Jako że troche zaciaga mnie aby zrobić psine z mojej cbrki i pobawić sie w stunt mam pytanko,,,znacie może kogoś kto ma fajne uzywane oponki w miare z miesem z niemiec szwajcari itp za dobrą kasiore,,,bo jednak przy zabawach troche sie tego zużyje :P?Jest nas wiecej wiec sprzedaż wzrosnie:)

Ordi
12-06-10, 22:00
podbij do stunterów z twojej okolicy i wypytaj ich skąd oni biorą. Każdy ma swoje źródło...

Ja 2 lata temu wziąłem od ziomka spod wrocławia 30 opon po 15pln/szt :D A opony miały naprawde jeszcze sporo mięsa! Do dziś zostało mi jeszcze z 7 sztuk ;)

civic lsi dubi
13-06-10, 00:51
mieli 2 gosci to 1 sie zabił na moto a 2 zwinoł interes i mamy loda:(

i tak własnie szukam:)

srebrzynka
09-04-13, 15:13
Czasami na allegro są ciekawe okazje ale na pojedyńcze sztuki firmy dunlop, z tego co się orientowałam to najlepsze oponki na motor:)

kuster
10-04-13, 14:02
najlepsze oponki na motor:)

Metzeler Roadtec z 6/8
Najlepsze na motocykle

Salwek
12-04-13, 00:30
Metzeler Roadtec z 6/8
Najlepsze na motocykle

Zależy czego kto oczekuje od opony. Miałem u siebie w cb600 założoną na tyle metzelera z6 i na trase sie nadawał, bo w miare trzymał, ale już do amatorskich zabaw na torze niezbyt się nadawał, bo był zbyt twardy. Zmieniłem na michelina pilot power 2ct i to się dosłownie kleiło do asfaltu, kosztem oczywiście żywotności opony.

A rozmawiałem też ze znajomym co lata w stuncie, to u niego też wszyscy na pilot powerach latają, bo najbardziej sobie je chwalą.

Ordi
18-04-13, 02:28
ja do stuntu z przodu mam Pilot Power 2CT i jest kozak!
Z tylu zakladam co popadnie bo i tak dlugo u mnie na motorze nie zagosci... dlatego ciagle szukam dostepu do uzywek na tyl... :-/