PDA

Zobacz pełną wersję : mam juz dość



pawellubr
10-10-06, 06:57
problem poruszałem jakiś czas temu nie wiem nadal co jest grane a mianowicie problem jest tylko rano lub gdy auto dłuzej stoji-poprostu nie chce zapalic czka mu sie w filtr powietrza jak tylko przestaje krecic rozrusznikiem.odpalanie konczy za 4 - 5 razem.jak juz zapali bardzo mocno śmierdzi benzyna.D15B2 LPG 2 gen. mactronic

mozes
10-10-06, 07:42
Sprawdź przewody WN, świece i reset ECU jeżeli po resecie kompa będzie przez chwilę dobrze to wina najprawdopodobniej będzie lezała po stronie inst. LPG a sciślej jej sterowania

pawellubr
10-10-06, 08:33
świece mam na 100% ok zmienalem miesiac temu.

wieshaq
10-10-06, 09:02
a byles gdzies z tym?

tak na marginesie to jak juz zakladasz nowy temat to przynajmniej podklej link do starego zeby uniknac tych samych pytan

pawellubr
10-10-06, 09:12
http://www.civicklub.pl/fi/viewtopic.php?p=260864#260864

LIO
10-10-06, 16:39
masz jakis gówniany gaz, a z gazem tak to juz jest, ze ludzie chca zaoszczedzic, a potem psiocza narzekaja i czesto wychodzi drozej. Trzeba jechac do gazownika i niech sprawdzi i wyreguluje wszystko.

pawellubr
15-10-06, 13:07
wczoraj przed zapaleniem zdjołem pokrywke od wtrysków ta co jest na 4 wkrety co zaslepia przepustnice.właczyłem zapłon pompa paliwa podała i ku mojemu zdziwnieniu całe paliwo wyleciał na maske ale nie rozpylone jak to we wtryskach ale jak woda z kranu.pojechałem na szrot kupiłem wtryski i teraz jest luzik.a wszystko przez to ze dolałem srodka do czuszczenia wtrysków i od tego sie zaczeło.