PDA

Zobacz pełną wersję : o co chodzi?



marcin6n
06-10-06, 14:26
Witam wszystkich. mam civica 1.6 sohc MB4 126KM 1999r i mam pewien problem. Ostatnio w czasie jazdy samochód nagle jagby się odtykał, choś nie zauważyłem spadku mocy. Jadąc stałą prędkością nagle zaczyna jechać szybciej. dzieje się tak w różnym zakresie obrotów. Nie wiem co siędzieje. Czy miał ktoś jużtaki problem

Damiano
06-10-06, 15:09
Masz klimę :?: U mnie tak się dzieje, gdy wyłącza się sprężarka :wink: Ale ja mam 1.4 i przy 90KM tak już jest :) Pozdr

marcin6n
06-10-06, 15:40
klima jest ale to się dzieje gdy nie jest włączona

[ Dodano: Pią 06 Paź, 2006 ]
ostatnio przy takim zrywie zapaliła się kontrolka silnika ale zresetowałem i więcej sie nie zapaliła

TDP
06-10-06, 15:54
ostatnio przy takim zrywie zapaliła się kontrolka silnika ale zresetowałem i więcej sie nie zapaliła

hehe :-) spoko ... a może zczytałeś błąd ?? ...
check nie zapala się tak dla jaj ... jak sie zapali warto zczytać co ma ci do powiedzenia

tak to nikt Ci nic nie pomoże

marcin6n
06-10-06, 16:09
Czy żeby zczytać trzeba jechać do serwisu :?:

TDP
06-10-06, 16:50
nie :-) wystarczy kabelek ... poszukaj o SAMODIAGNOSTYCE na forum ... masz tam wypisane kody

wpinasz sie przewodem i mostkujesz małą kostke którą znajdziesz po prawej stronie nóg pasażera takjakby pod schowkiem

i tak z innej beczki ? po co zakładasz 2 takie same tematy ?! chcesz dostać WARNA !? :evil: