PDA

Zobacz pełną wersję : bixenon w crx del sol pomocy :)



delsolgdynia
03-06-10, 20:31
Witam mam takie pytanie:
Chcę założyć te ksenonki z alledrogo i :
jakie mam wziaść do crx del sol światła mijania mam w dużej lampie a długie w tych małych okrągłych a chciałbym żeby długie + mijania były w lampie tej dużej( i tu ma być ksenon)
te małe narazie mogą zostać zwykłe jeśli oczywiście po założeniu bixenonu do duzych lamp beda swiecili i krotkie i dlugie ?
prosze o pomoc bo zielony jestem

Wojtti
03-06-10, 22:57
Do kostek w dużych lampach idą 2 kabelki (minus i plus), tak samo do małych idą 2 kabelki minus i plus.

Musisz z małych lampek uciąć kabelek + i przełożyć go do kostki w dużych lampach (po prostu w to 3 wolne miejsce).

Od wtedy masz i krótkie i długie w dużych lampach :) cała filozofia hehe :D

Ja tych małych używam obecnie jako świateł dziennych poniżej link do tematu o mojej solce - tam dokładnie wszystko opisane, możesz zawsze też nie ucinając kabelków doczepić do nich dodatkowe i puścić do dużych lamp w to trzecie wolne miejsce. Wtedy będziesz miał długie i w dużych i w małych lampach - tylko po co obciążać układ elektryczny jak wiadomo że te małe zbyt dobrego światła nie dają :)

http://forum.honda-kielce.pl/viewtopic.php?t=2685&postdays=0&postorder=asc&start=45 na stronie 4 dokładnie