PDA

Zobacz pełną wersję : Jak wyciagnac fabryczne radio hondy czy ktos wie



cichypl
31-05-10, 22:46
probuje w kazda strone, nawet nie drgnie, fabryczny kaseciak hondy, ktos sie z tym spotkal przypadkiem ??? :) bo nie moge tego ogarnac a nie hce nic polamac

grape.crash
31-05-10, 22:48
W dziurki po rogach wsadź śrubaki/druty i wtedy wyłazi...

cichypl
31-05-10, 23:15
srednio tam widze jakies dziurki wlasnie w tym problem mozesz sprecyzowac dokladnie w ktorym miescju ? to jest civic 96 VI gena coupe, problem ze tam zadnych dziurek nie widze zbytnio a radnio jest sztywno jak glaz

grape.crash
01-06-10, 00:02
To co pisałem tyczyło się V gen :(
Także niestety nie pomogę... :o

reed2
01-06-10, 00:43
na pewno masz pod bokach na ramce takie podłużne wycięcia w które trzeba wsadzić kawałek blaszki i wyciągasz radio.(nie pamiętam jak to się fachowo nazywa). A najlepiej to podjedź do elektryka/ludzi od audio i za free ci to w 3 sek. wyciągną.

elvis586
01-06-10, 00:57
na pewno masz pod bokach na ramce takie podłużne wycięcia w które trzeba wsadzić kawałek blaszki i wyciągasz radio.(nie pamiętam jak to się fachowo nazywa). A najlepiej to podjedź do elektryka/ludzi od audio i za free ci to w 3 sek. wyciągną.

jeśli to jest jakiś młody to może i tak, ale jeśli kasa mu walnęła na głowe to za takie coś może zgarnąć grosza ;/ niestety i takich ludzi mamy którzy za nic chcą kasę, ale oczywiście jeśli masz jakiegoś znajomego to możesz podjechać,

podeślij zdj to obejrzę jak to wygląda, może coś poradzimy

arturwwa
01-06-10, 09:54
sprobuj moze odkrecic konsole i wypchnac radio od srodka ;)

rooter666
01-06-10, 09:55
http://www.allegro.pl/listing.php/search?category=709&description=1&from_showcat=1&string=wyjmaki&change_view=1&order=p

szukamy odpowiednich do radia z hondy i dorabiamy z drutu takie same :D

cichypl
02-06-10, 10:38
ok zrobie dzisiaj zdjecie radia :) i wkleje na forum jesli jest tu taka mozliwosc i moze ktos bardziej kumaty niz ja powie mi gdze sa te dziurki do wsadzenia sobie :D i ja wtedy sobie tam wsadze :)

bo narazie to wyciagam powoli pilke z garazu i zaczynam ciachac hehe:)

jednym slowem masakra