PDA

Zobacz pełną wersję : H22A w civicku Vgen a klima



Orzel
31-05-10, 21:25
Witam Panowie mam takie pytanie.
Chodzi mi dokładnie o klime w civicku Vgen z silnikiem h22a. Jak sami doskonale wiecie chłodnica w cifie jest o połowę mniejsza od chłodnicy preludy. Tak więc pytanie polega na tym czy chłodnica od D16A9 wystarczy na wystudzenie silnika h22a?? za czym idzie uzyskanie miejsca (jak w standardzie) na chłodnice klimatyzacji.
Czy macie może jakieś inne pomysły lub rady jak pokonać ten problem??

Tompro
31-05-10, 21:39
Witam Panowie mam takie pytanie.
Chodzi mi dokładnie o klime w civicku Vgen z silnikiem h22a. Jak sami doskonale wiecie chłodnica w cifie jest o połowę mniejsza od chłodnicy preludy. Tak więc pytanie polega na tym czy chłodnica od D16A9 wystarczy na wystudzenie silnika h22a?? za czym idzie uzyskanie miejsca (jak w standardzie) na chłodnice klimatyzacji.
Czy macie może jakieś inne pomysły lub rady jak pokonać ten problem??

Mam chłodnice aluminiową połówkową taką jak zwykła w Civicu, tylko, że grubsza i daje rade. Co do klimy to przygotuj się do sporej ilości przeróbek, włącznie z dorabianiem mocowań chłodnicy klimy i jej cięciem. U siebie wrzuciłem klime razem z h22, ale już drugi raz bym nie chciał tego robić.

Orzel
31-05-10, 21:43
Mam chłodnice aluminiową połówkową taką jak zwykła w Civicu, tylko, że grubsza i daje rade. Co do klimy to przygotuj się do sporej ilości przeróbek, włącznie z dorabianiem mocowań chłodnicy klimy i jej cięciem. U siebie wrzuciłem klime razem z h22, ale już drugi raz bym nie chciał tego robić.

Ja właśnie chciałem wrzucić klime z civica ale widzę że to sporo zachodu jest, cóż zobaczymy jak to będzie dalej. A powiedz mi jeszcze na jakich mocowaniach masz wpięty silnik Hsporta czy jakiś innych?

Tompro
31-05-10, 21:45
Innovative Mounts. Ja mam klime z Civica, tylko kompresor z Prelude 5 gen. siedzi.