PDA

Zobacz pełną wersję : gaśnie przy zapalaniu



kazekinkabyna
01-10-06, 21:33
tak jak w poście , gąsnie mi przy zapalaniu , nie wiem co to za objaw, jeszcze tak moja uwaga ze przy zimnym silniku zapalam bez problemu a po przejechaniu kilku kilometrow po ponownym uruchumieniu silnika gasnie , musze troche odczekac dodac gazu i jest szansa ze zapali, czy ktos może wskazać mi co to jest za objaw.... czy swiecie, pompa, czy cos innego ?

z góry dziękuje


p.s.

szukam kołapów 13 do hondy civic 92 :)

rooty
01-10-06, 22:40
A "cyka" Ci przekaznik pompy paliwa? Sprawdz go, bylo na forum milion razy.

damios
01-10-06, 22:43
A "cyka" Ci przekaznik pompy paliwa? Sprawdz go, bylo na forum milion razy.
Jak cyka to dobrze, czy niedobrze?

kazekinkabyna
01-10-06, 23:14
rooty jak mam rozumiec :cyka", jestem poczatkujacym uzytkownikiem wiec prosze o wyjasnienie mi tematu

pozdrawiam

wieshaq
02-10-06, 00:02
przy zimnym silniku zapalam bez problemu a po przejechaniu kilku kilometrow po ponownym uruchumieniu silnika gasnie
czyli odpala.. to zacznijmy od tego jaki to silnik i jakie auto bo "zapomniales" uzupelnic profil

kazekinkabyna
02-10-06, 10:31
Honda Civic 92 rok., 1.5 wersja amerykańska

wieshaq
02-10-06, 10:34
.......czyli problem opisywany byl na prawde wiele razy. poszukaj po technicznym po temataqch.. zdaje sie ze chodzilo o aparat zaplonowy ale nie jestem pewien

mozes
02-10-06, 20:28
Może to być wina albo cewki zapłonowej albo modułu są różne opinie i szkoły ale wina będzie racze po stronie aparatu zapłonowego niż po stronie przekaźnika pompy pod warunkiem, że po włączeniu zapłonu słyszysz przez chwilkę szum pompy paliwa a ten szum trwa tak długo jak długo świeci Ci się na zegarach Check Engine.

kazekinkabyna
03-10-06, 17:03
wielkie dzieki, slychac pompe, wiec wszystko wsakzuje na aprat zapłonowy