PDA

Zobacz pełną wersję : Do sprawdzenia honda coupe VI



lendri69
26-05-10, 20:49
Siema,

jutro jade na ogledziny tego autka, sprzedawca mowi ze auta nie bylo bite itd. wymienil mi kilka wad, takze z jednej strony podszedl dosc uczciwie. Wymienil wszystkie ew. wgniecenia, rysy itd. elementy ktore trzeba wymienic.

Ciekawi mnie tylko szpara, pod maska idaca od lampy lewej do prawej nad grilem, widac ze zaweza sie w prawa strone. Nie znam sie az tak ale zawsze twierdzilem, ze jakies szpary = bite auto, choc patrzac na boczne szpary maski przerwy sa równe.

Czy widzicie jakies elemnty, ktore byly wymione ze starszych serii? (zderzaki, grill tez jakis dziwny, lusterka itd.) Na czym ew. zbijac z ceny.

Do wymiany sa tuleje wahaczy i poprawki lakiernicze.

Sory, ze tak troche z gory bo pytam o rzeczy, ktore jakbym mial czas poczytal tu i tam to byl wszystko sam wylapal. Zdam sie jednak na wasze opinie ;)

LINK do auta:

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C13234490
pzdr.

[H] Dylu [H]
26-05-10, 23:56
przód tego auta był malowany, jest różnica w odcieniach lakieru między obydwoma przednimi nadkolami, a drzwiami.

Pytanie tylko czy był bity... u mnie też są różnice w kolorach, bo elementy były malowane, ale przez obcierki, a nie przez dzwon... także auto po prostu trzeba sprawdzić.