PDA

Zobacz pełną wersję : zbiornik paliwa różnice 5gen

kondziorny
23-05-10, 15:44
Witam,
pacjet civic coupe 5gen 95 rok d15b7 silnik
mam problem z bakiem paliwa.. musiałem chyba o coś zawadzić.. niestety z baku cieknie palio w dość sporych ilościach i muszę wymieniać jak najszybciej.

no i teraz moje pytanie czy zbiorniki paliwa w 5genach hb/sdn/coupe są takie same? chodzi mi o kształty wielkość itd

bo nie wiem czy mam szukać zbiornika po prostu od jakiego kolwiek 5gena czy niestety od konkretnej wersji nadwoziowej/silnikowej?????

z gory dzięki za szybka pomoc
auto jest mi niezbędne do codziennego użytku..:(

Skoti
23-05-10, 22:14
z tego co wiem to są take same. dla upewnienia się urzyj szukajki

hs2
23-05-10, 22:19
z tego co ja wiem każdy ma 45 L pojemoności, odnośnie kształtu to tak samo a od jakiegoś czasu dość mocno ten temat badam bo pracuję nad cyfrowym wskaźnikiem paliwa do civiców:
http://www.civicklub.pl/fi/__vbb/showthread.php?t=74119

Jak byś chciał sprzedać pływak z rezystorem i resztą od swojego baku to jestem zainteresowany :) Samym bakiem też bo będzie do ukończenia badań.

dR.LasCa
24-05-10, 17:42
mnie zapewniono że baki są takie same.... tylko nie kupuj od d13 bo tam pompki nie ma:)

Muzyk-Grzes
24-05-10, 21:56
Baki sa takie same w każdym oprócz D13B2 bo to bak bez pompki paliwa i nie ma nawet na nią otworu. Wiec taki bak odpada, generalnie pompa od D16Z6 jest chyba silniejsza niż w D15 (nie mam pewnosci ale sie różnia cisnieniem wytwarzanym) wiec jak trafisz bak z D16 to dlsa pewnosci wymień pompę na swoją.

kondziorny
25-05-10, 11:30
dzięki Panowie za wszelkie pomocne informacje.

juz udalo sie ogarnąc temat ;]
pozdrawiam