PDA

Zobacz pełną wersję : Lakier NH-592P

w_rebacz
22-05-10, 17:29
Czy orientuje się ktoś gdzie można w Polsce kupić czarny lakier do Civica o oznaczeniu NH-592P? Najlepiej w sprayu. Pozdrawiam.

Pablo18Kce
22-05-10, 18:09
Myślę, że każda porządna firma która zajmuje się sprzedażą oraz komputerowym mieszaniem i dobieraniem lakierów po podaniu modelu oraz oznaczenia lakieru powinna Ci bez problemu namieszać ten odcień. Z zeszłym roku gdy kolega przemalowywał cały samochód (vectra b) zażyczył sobie kolor z palety audi na rok 2009 i lakiernia w której dokonywał owego zabiegu bez problemu dobrała mu taki kolor, więc myślę, że dobór lakieru to nie kłopot. Pytaj w sklepach z lakierami samochodowymi lub w lakierniach.

pablo_020
22-05-10, 18:16
Ale czy jest sens dobierania fabrycznego lakieru do np. 10 letniego auta, przeciez po latach kolor zmeinia troche odcień.
Skoro w spraju to podejzewam, że kolega chce coś pod kolor walnac. tj. klamki, dokładki czy tam lusterka, etc..
Wiec lepiej bedzie udac sie do jakiejs mieszalni autem, aby spradzili czujnikiem odcień lakieru.

Pablo18Kce
22-05-10, 18:25
Owszem. źle mnie zrozumiałeś. Nie sugeruje, że chce od razu malować całe auto, lecz na przykładzie kolegi podałem przykład, że jest możliwość dorobienia każdego lakieru i w każdej ilości zarówno do np. zaprawek lakierniczych jak i na cały samochód.
Pozdrawiam.

w_rebacz
23-05-10, 12:57
Chodzi mi o podmalowanie nadkola i kilku innych elementów. A czy jest możliwość że wymieszają mi dany lakier w sprayu?

zakit
23-05-10, 13:41
Chodzi mi o podmalowanie nadkola i kilku innych elementów. A czy jest możliwość że wymieszają mi dany lakier w sprayu?

jest mozliwosc, ale to cie bedzie duzo kosztowalo.

jedz do dobrej mieszalni lakierow i sie zapytaj czy ci nie nabija w puszke tego lakieru.