PDA

Zobacz pełną wersję : Woda w bagazniku



grzepsiek
17-05-10, 16:17
Pomocy mam problem z Hanią VI gen hatchback woda leje mi sie do bagaznika i nie mogę zlokalizowac wycieku :/ najbardziej leci z lewej storny (moze wlew paliwa?) ale ze czasem i od prawej to stawiam na okna ale to chyba jednak nie to :( moze ktos miał taki problem i moze pomóc????? HELP!!

daniel dnb
17-05-10, 17:09
ja mialem, mam ej6 moj tata mial to samo tez w ej6 i nam lecialo ze zderzaka z boku w miejscu jak sa zaczepy przy nadkolu. duzo roboty z tym nie bylo musisz wywalic wszystko z bagaznika osuszyc i zalepic zywica i juz (my tak zrobilismy)pewnie sa lepsze sposoby ale nam pomoglo..

pablo12
17-05-10, 22:17
masz co ej9 czy mb? jeżeli ej9 to lampy są na uszczelkach z pianki trzeba przykleić uszczelki do karoserii sylikonem i wtedy jak już podeschnie przykręcić lampy u mnie pomogło wystarczyło 20min roboty i sucho mam druga możliwość w ej9 to odpowietrzniki pod zderzakiem trza zdjęć wyjąc oczyścić skleić dobrze na nowo do blachy i już, chcesz wiedzieć gdzie leci proste butelki wody opróżniony bagażnik odsłonięte blachy po obu stronach za lampami i lejesz otwierasz klapę i widać gdzie strużka wody leci u mnie od razu po boku lampy lewej leciało silikon mnie uratował

grzepsiek
18-05-10, 22:24
masz co ej9 czy mb? jeżeli ej9 to lampy są na uszczelkach z pianki trzeba przykleić uszczelki do karoserii sylikonem i wtedy jak już podeschnie przykręcić lampy u mnie pomogło wystarczyło 20min roboty i sucho mam druga możliwość w ej9 to odpowietrzniki pod zderzakiem trza zdjęć wyjąc oczyścić skleić dobrze na nowo do blachy i już, chcesz wiedzieć gdzie leci proste butelki wody opróżniony bagażnik odsłonięte blachy po obu stronach za lampami i lejesz otwierasz klapę i widać gdzie strużka wody leci u mnie od razu po boku lampy lewej leciało silikon mnie uratował

Teraz mam juz pełen obraz co moze byc nie tak... poszukałem i znalazłem jeszcze inne tematy tego typu( mogłem poszukac wczesniej xD) no i nie musial bym robic nowego :P

A dla tych co jeszcze mają ten problem daje link do obszernie wytłumaczonego problemu w EJ9

http://www.civicklub.pl/fi/__vbb/showthread.php?t=54987&highlight=woda+baga%BFniku

Teraz potrzebuje tylko dnia wolnego i do dzieła :)

Konik
06-06-10, 12:51
sylikon w sprayu na uszczelki od szyb :P

artur123
21-06-10, 18:23
Lampy tylne najlepiej uszczelnic wymieniajac uszczelki. j zalatwilem sobie gumy o grubosci 2-3mm, odrysowalem stare i wycialem nowe. Teraz uszczeleczki sa na lata bez zadnego klejenia jakimis piankami ktore po jakims czasie i tak przepuszcza wode, a nie mowie juz o pozniejszym demontowaniu lamp obklejonych uszczelniaczem jakims. no i jeszcze od razu sobie te odpowietrzniki bagaznika silikonem obklej...

bananek1991
24-10-10, 04:08
koniec dachu masz takie czarne listwy i zobacz czy pod nimi nie jest popekana guma jesli tak zaklej silikonem a potem lej obficie woda i zobacz czy nie cieknie tam :)