PDA

Zobacz pełną wersję : Parujace szyby



przemus09
16-05-10, 14:17
Witam
Mam problem w mojej hondzie, a dokładniej bardzo paruja mi szyby podczas jazdy gdy na dworze pada deszcz. Myślałem że to wina zabrudzonego filtra przeciwpyłkowego ale podobno nie w każdym 1,3 on występuje. Więc co to może być ? Dzięki za pomoc :)

Piatek
16-05-10, 14:29
Jak sie jeździ pod wpływem alkoholu to bardzo parują :P

A tak poważnie to moze masz włączony obieg wewnętrzny. Wtedy będą parować

J.J.
16-05-10, 14:31
U mnie też parują podczas deszczu, ale nie jakoś bardzo, raczej tak w normie. Przeważnie na chwilę dam nawiew na szybę, ew. uchylę dach i zaraz jest ok. U mnie nie ma filtra, przekonałem się o tym niedawno kiedy cały nawiew rozgrzebałem. Wątpię, żeby tak się zdarzyło, ale może masz uszkodzony przełącznik obiegu i jest cały czas zamknięty?

przemus09
16-05-10, 14:41
A u mnie moze byc otwarty dach i szyby uchylone i paruja a obieg mam cały czas właczony na ten z zewnatrz wiec juz nie wiem co sie dzieje

SaXo
16-05-10, 14:43
wlanczasz strumien zimnego albo goracego powietrza tylko na przednia szybe ustaw sobbie szybkosc na 3 i lekko uchyl szybe ale nie musisz obieg nie moze byc wewnetrzny pozdro

Skowron48
16-05-10, 15:22
możesz też mieć wodę w aucie, za dużo wtedy wilgoci i parują. Sprawdź czy nigdzie nie występuje, np. pod kokpitem

skolopendra
16-05-10, 16:05
Parujace szyby

ja polecam na początek korzystać z opcji szukaj !


http://www.civicklub.pl/fi/__vbb/showthread.php?t=1372&highlight=parujace+szyby

:cool: