PDA

Zobacz pełną wersję : jakie zabiegi tuningowe możecie polecić...



SEDZONG
18-03-05, 16:21
Witam !

Już na dniach stanę się posiadaczem czarnuchnego civica sporta :D , stad moje pytanie , jego serduchem bedzie silnik 1.6 d16v1 i jego 110 konikow juz teraz mi nie wystarcza:P , stad pytanie jakie zabiegi moglibyscie polecić (zwracam uwage na slowo "zabiegi" ) chce mu dorzucic z 10- 15 konikow by zejsc ponizej 10s do setki -takie pierwotne plany ..myslalem o jakims dolocie , short arm'ie ze stożekiem itp i wymianie kata na sportowy ..co wy na to? macie jakieś inne propozycje?...turbo i inne bardziej zaawansowane mechaniczne "sprawy" odpadają ze wzgledow finansowych i gwarancyjnych...Pozdrawiam :roll:

siemaR
18-03-05, 16:51
Prawdopodobnie odpadają w ogóle wszystkie mechaniczne przeróbki, jak nie chcesz stracić gwarancji - można coś grzebnąć, ale chyba tylko w ASO. Temat był już kilka razy, np. tutaj:
http://www.forum.tuning.pl/viewtopic.php?t=52064&postdays=0&postorder=asc&start=0
http://www.civicklub.pl/forum/viewtopic.php?t=1038
możesz jakaś nalepke walnąć - podobno dodaje kilka KM :wink: A poważnie to telefon do dealera, albo jak będziesz odbierał autko to sie zapytaj jak to dokładnie wygląda, żeby nie było później jakiś nieporozumień.

itr
18-03-05, 18:12
proponuje takie zabiegi jak:
pilling, woskowanie, ukladanie fryzur...

Nevada
18-03-05, 18:14
ja na początek polecam Solarium

Peter
18-03-05, 18:16
:lol: Jesteście niesforni :lol:

daniel
18-03-05, 20:29
ja na początek polecam Solarium

jak czarnuchny to solarium odpada :D

Maro
18-03-05, 21:08
Zamiast nowego Civica Sport kupować to byś kupił używanego Civica type R . I miałbyś napewno ponizej 10s do setki . :D :D

SEDZONG
18-03-05, 21:41
co za beje :lol: ....woskowanie i ukladanie fryzur juz zrobione, dlatego teraz biore sie za civ'a ....type R nie wchodzil nawet w rachube współsponsor odomówił....:oops:
moze doczekam sie odpowiedzi na temat
p.s aaa solarium jest w trakcie wymieniania zarówek :P

hcc
18-03-05, 21:50
moze doczekam sie odpowiedzi na temat

nic nie poprawisz w mocy bo wszystko co moze to powodowac spowoduje rowniez utrate gwarancji ! - niestety

juniorohw
18-03-05, 22:59
ITR rulez :twisted: :twisted: :twisted:,
I jak napisal HCC za duzo nie porobisz, bo gwarancja ci poleci. Ale mozesz zamontowac np. short ram, a przed wizytą w ASO zdejmiesz go sobie i załozysz stary itd. Ja tak caly czas robie za swiatlami jak jade na przegląd :D

ARTX
18-03-05, 23:42
kolejny temat ktory schodzi na "psy" :? ehhh

daniel
19-03-05, 11:00
Olej gwarancje, przecież Hondy sie nie psują :D

carlose
19-03-05, 12:11
Witam !

Już na dniach stanę się posiadaczem czarnuchnego civica sporta :D , stad moje pytanie , jego serduchem bedzie silnik 1.6 d16v1 i jego 110 konikow juz teraz mi nie wystarcza:P , stad pytanie jakie zabiegi moglibyscie polecić (zwracam uwage na slowo "zabiegi" ) chce mu dorzucic z 10- 15 konikow by zejsc ponizej 10s do setki -takie pierwotne plany ..myslalem o jakims dolocie , short arm'ie ze stożekiem itp i wymianie kata na sportowy ..co wy na to? macie jakieś inne propozycje?...turbo i inne bardziej zaawansowane mechaniczne "sprawy" odpadają ze wzgledow finansowych i gwarancyjnych...Pozdrawiam :roll:
tak jak geye piszą gwarancji na to co Ci poradze napewno już nie będzie, ale z tego co wiem producenci samochodów japońskich nie dają gwarancji na wydech i hamulce, więc chyba możesz z tym robić co chcesz :D Więc załóż sobie cały kpl wydech od portek po sam koniec i napewno uzyskasz około 15 koni a może i więcej (nie jest to chyba jeszcze nigdzie zbadane) Napewno przydał by się dolocik, ale ze względów gwarancyjnych nie wiem jak to jest, to więc sama wkładka KN-a powinna temat rozwiązać. Koszt napewno około 2 tys zł, i może troszke więcej.

Amadeus
19-03-05, 14:34
proponuje takie zabiegi jak:
pilling, woskowanie, ukladanie fryzur...\

buhahaah :lol: lepiej zrob tipsy dlugie i rozowe :lol: 8) :lol: