PDA

Zobacz pełną wersję : Stozek w VTI



mayor28
05-05-10, 18:30
Witam kupilem niedawno civica z 96 r 1.6 vti seria 250 000 przejechane i tak mysle czy warto robic stozek w nim czy mnie nie zmeczy ten glos i czy nie zmeczy silnika najwazniejsze Kupilem w sumie na weekendy ale tak z ciekawosci zapytam i jakie sa mniej wiecej koszta dobrego dolotu tylko oczywiscie nie najlepszy jakis taki zeby bylo mnie na niego stac hehe jakies linki moze jak macie z allegro
i ciekawi mnie jeszcze sprzeglo jakies sportowe bo to chyba juz sie konczy niestety (na samym koniuszku juz lapie czy to napewno objawy konca czy moze vti tak ma :D )
z gory dzieki i Pozdrawiam wszystkich hondziarzy

Jarutis
05-05-10, 22:10
co do sprzęgła to osobiscie poleciłbym firme exedy

mayor28
05-05-10, 23:13
siema
a tak orientacyjnie jakie moga byc koszta samych czesci tej firmy bo co do roboty to ma mi kto zrobic po kosztach
Pozdr

zakit
05-05-10, 23:46
to za ile ci ktos wymieni sprzeglo to musisz isc sie dowiedziec bo to sa rozne ceny, ile samo sprzeglo bedzie kosztowalo to tez zalezy gdzie bedziesz kupowac :) zwykle bedzie pewnie w komplecie cos ok 500 moze mniej moze wiecej. sportowe napewno wiecej.

jesli chodzi o dolot dobra opcja bylo by kupienie tzw parówy, na poczatek moze byc ze stożkiem simoty, o takiej:
http://allegro.pl/item1028027604_dolot_simota_parowa_honda_civic_sim ota.html

kondzi2000
06-05-10, 00:13
siema
a tak orientacyjnie jakie moga byc koszta samych czesci tej firmy bo co do roboty to ma mi kto zrobic po kosztach
Pozdr

Zależy jaki masz silnik... Jak B16A2 to od około 1230 do 6700 :D
Na tej stronce masz ich ceny http://www.exedy.pl/index.html

karas
06-05-10, 09:16
oprócz exedy zainteresuj sie takze sprzegłami aisin - tanie nie sa ale za to wytrzymałe . No i przede wszystkim made i dżapan

Kostek_Junior
06-05-10, 11:17
co do stożka to po jego założeniu uzyskujesz pełną symfonię dźwięku Vteca więc mod obowiązkowy :) Co do parówy Simoty miałem w B16 i w porównaniu do krótkiego dolotu dźwięk był bardziej basowy.