PDA

Zobacz pełną wersję : Jak otworzyć auto bez kluczyków



kaperos
02-05-10, 19:15
Akumulator mam wyładowany do zera więc centralny zamek odpada, kluczykiem się nie da bo zamki są zepsute... Help, jak otworzyć ?? Mam civic v gen sedana i nie mam pojęcia jak go otworzyć... Może maskę jakoś się da. Pliz pomóżcie :)

skolopendra
02-05-10, 19:39
po pierwsze to szukaj :cool:

http://www.civicklub.pl/fi/__vbb/showthread.php?t=65629&highlight=zatrzasn%B1%B3em+kluczyki

kenny
02-05-10, 20:08
Awaryjne otwieranie samochodów. W każdym mieście jest taka usługa

skolopendra
02-05-10, 20:17
jak by co to mogę otworzyć :D

kaperos
02-05-10, 20:45
już otworzyłem, uchyliłem drzwi klinami i drucikiem z starej suszarki pociąłem za rygiel. trochę uszczelkę pokrzywdziłem ale cuż... muszę se kupić jakiś zamek w razie takich sytuacji

maciek070188
03-05-10, 08:50
ja odchylam i otwieram bagaznik drutem i tyle

black_elwis
18-12-11, 18:00
Witam, jest ktoś z Poznania? Pilnie potrzebna mi pomoc w tym temacie;/ Zatrzasnąłem kluczyki w bagażniku w dopiero co kupionej V;/

zabor
19-12-11, 16:36
Nic prostszego pożyczasz klucz od innej Hondy 5 gen i zamek kierowcy powinien być na tyle rozdymany ze szarpiesz za klamkę przekręcając kluczyk w tym samym momencie i zawsze się otwiera. Nie spotkałem zamka od kierowcy w takim stanie żebym nie mógł go otworzyć innym kluczem. Ja to otwierałem swoje EG wybiegając na ulice i zatrzymywałem np. Opla Combo, Volvo jakiegoś starego, od autobusu Mercedesa też wszystkie pasowały i od każdej innej 5 gen :D Od 6 gen nie próbowałem chociaż też mam na placu powinien pasować.

art81
20-12-11, 00:19
Nic prostszego pożyczasz klucz od innej Hondy 5 gen I to będzie najlepszy pomysł. Zdarzało mi się pożyczać od przechodnia klucze od domu i otworzyć Hondę, jak wszystkie swoje zatrzasnąłem:). Mina przechodnia bezcenna!!! Pan, który wymieniał centralny zażartował, że to można otworzyć nawet paznokciem.:cool:. Więc bez obaw

Grand
21-12-11, 14:04
autor tematu: jasne, wiem że wpadła ci hanka w oko z jakimś K20 i potrzebujesz silnik "pożyczyć" :D

w zeszłym roku brat swojego punciaka otworzył elastyczną żyłką, jakoś przewlekając przez drzwi kierowcy, więc się da

Szynkus
21-12-11, 14:16
Znam takie przypadki, że nawet odpalić się da np. jajko kluczykiem z crxa..