PDA

Zobacz pełną wersję : ej.....jak jest z v-tec"ami i z turbo ???



RikoPoland
18-03-05, 01:35
czy ktoś z Was dysponuje samochodem z silnikiem ze zmiennymi fazami rozrządu i instalacją turbo . Słyszałem , obiło mi się o uczy ze są problemy z strojeniem komputera auta. czy Macie jakiś artykuły , informacje , które mogły by poszerzyć moją wiedze . z góry dziękuje :-D

PS. nie tylko dresiarze jeżdzą bejcami . :wink:

mugen
18-03-05, 10:04
1) Pytasz, bo budujesz, czy dlatego ze Ci sie nudzi?
2) Ktos dysponuje...
3) Sa problemy...
4) Poszerzanie wiedzy oprzyj w pierwszej kolejnosci na www.google.com
5) Apropos czego teskt o BMW? Pomyliles strony?

itr
18-03-05, 11:47
ktos wykonal za mnie brudna robote :)

omnipower
18-03-05, 13:35
kontakt@promotormocy.pl założyli turbo w civic 1.5 vtec, więc może Ci coś napiszą

RikoPoland
18-03-05, 16:14
Więc tak :

myśle ze Mugen to dzieciak , który nie pojmuje rzeczy takiej ze "ktoś" może interować się wszystkimi aspektami związanumi z podnoszeniem mocy w autach. Mugen dzieciaku chcem Ci powiedzieć ze mam pomysł na H.crxdelsol 1.6 vetc(160KM + turbo K03/K04). I jestem ciekawy jakie kłopoty mnie czekają , ów dlatego wbiłem się na Wasze forum . Mugen jeszcze czas na nauke czytania tekstu ze zrozumieniem. Acha "itr" co Ty wiesz o brudnej robocie buhahahaha,. OMNIPOWER dzięki właśnie biore sią do pisania listu do "promotorumacy" , dziękuje . :wink:

Tomo
18-03-05, 18:17
vtec + turbo = bardzo dobra opcja


Polecam google bo tam hond z turbami jest na kwintale. Maja nawet fora tylko o budowie turbo do hond. Co do pisania o kims ze jest dzieciak albo sodomita to bym uwazal bo mozna zrobic z siebie posmiewisko ;)

itr
18-03-05, 18:17
Chcialem dac ci szanse, pomyslalem, moze normalny typ ale jednak nie, wyszlo szydlo z worka - zwykly dres.
Ale mi oryginalny pomysl masz z tym 1.6 turbo :roll:
1.6 VTi z turbo i 400 kunmi stoi u mnie pietro nizej w garazu i co? Kilka innych vtecow na turbinie smiga, ale nikt ci nie pomoze bo za bardzo pyskujesz.
Moze Mugen to dzieciak ale ty zdecydowanie zwykly wiesniak co widac.

PS lepiej olej nowa kolekcje ortalionowych dresow i zabierz sie za gramatyke cieciu :D

Nevada
18-03-05, 18:29
promotorumacy :lol:

itr- jest 400? nice

itr
18-03-05, 18:44
promotorumacy :lol:

itr- jest 400? nice

bylo :)

RikoPoland
18-03-05, 19:06
buhahaha.......... wiem ze moge ciągnąć to w kółko, ale mam swoje zdanie "itr" Jesteś strasznie pewna siebie ... wiem dzieciństwo trudne .... i tak Cie lubie ... a co do dresików tak Masz racje na stadjonie są nowe 3paski ja już je mam a Ty jeszcze nie!!!! hehehe sory Mugen za dzieciaka , Tomo dzięki , ..... i jeszcze jeden wątek itr... ktoś coś tam ma koło Ciebie .... fajnie ale nie o to chodzi.....MASZ DUŻE MNIEMANIE O SOBIE to dobrze , oddychaj , usiądz , napij się wody.....I Masz racje jestem wieśniakiem duże możliwości widze , słownik już kupiłem , swojego kolege z ławki bym obronił a nie.... pomagał dresowi w jego poniżaniu.... sory Mugen Twój kolega to ....... po co klawiature zużywać :twisted: http://wil.linux.krakow.pl/~bmwboys/download.html

Javo
19-03-05, 01:16
Nie wiem dlaczego ten topic zalozyles na TRC wiec go przesuwam. Moze tam ci ktos pomoze.

itr
19-03-05, 04:27
buhahaha.......... wiem ze moge ciągnąć to w kółko, ale mam swoje zdanie "itr" Jesteś strasznie pewna siebie ... wiem dzieciństwo trudne .... i tak Cie lubie ... a co do dresików tak Masz racje na stadjonie są nowe 3paski ja już je mam a Ty jeszcze nie!!!! hehehe sory Mugen za dzieciaka , Tomo dzięki , ..... i jeszcze jeden wątek itr... ktoś coś tam ma koło Ciebie .... fajnie ale nie o to chodzi.....MASZ DUŻE MNIEMANIE O SOBIE to dobrze , oddychaj , usiądz , napij się wody.....I Masz racje jestem wieśniakiem duże możliwości widze , słownik już kupiłem , swojego kolege z ławki bym obronił a nie.... pomagał dresowi w jego poniżaniu.... sory Mugen Twój kolega to ....... po co klawiature zużywać :twisted: http://wil.linux.krakow.pl/~bmwboys/download.html

Twoja 1 odpowiedz pokazala kim jestes. Co do 2 odpowiedzi - tak, podciagnales gramatyke, teraz popracuj nad skladnia bo zdania sa mega chaotyczne.
Wstyd zeby uczyl cie takich rzeczy "dzieciak"

ARTX
19-03-05, 15:58
eej ziomus masz 1 ostrzeżenie a jezeli nadal bedziesz pisal taka dziecinade to dostaniesz BANA człowieku, po twoim drugim poscie smiem twierdzic to samo co ITR, ze jestes prostym wiesniakiem jakich nie brakuje w BEEEMW :lol: nie obrazajac innych normalnych uzytkownikow :)

tfidos
19-03-05, 16:08
buhahaha.......... wiem ze moge ciągnąć to w kółko, ale mam swoje zdanie "itr" Jesteś strasznie pewna siebie ... wiem dzieciństwo trudne .... i tak Cie lubie ... a co do dresików tak Masz racje na stadjonie są nowe 3paski ja już je mam a Ty jeszcze nie!!!! hehehe sory Mugen za dzieciaka , Tomo dzięki , ..... i jeszcze jeden wątek itr... ktoś coś tam ma koło Ciebie .... fajnie ale nie o to chodzi.....MASZ DUŻE MNIEMANIE O SOBIE to dobrze , oddychaj , usiądz , napij się wody.....I Masz racje jestem wieśniakiem duże możliwości widze , słownik już kupiłem , swojego kolege z ławki bym obronił a nie.... pomagał dresowi w jego poniżaniu.... sory Mugen Twój kolega to ....... po co klawiature zużywać :twisted: http://wil.linux.krakow.pl/~bmwboys/download.htmlmoze mam problemy z rozumieniem tekstu pisanego ale po dwukrotnym czytaniu nadal za bardzo nie rozumiem co jest tam napisane:/

Tomo
19-03-05, 16:33
Riko ma juz 9 ostrzezen jeszcze jedno i ban. Twoja postawa jest nieodpowiednia :?

itr
19-03-05, 17:06
9 ostrzezen za 6 postow - jak tego dokonal? hahahahahahahaha

Tomo
19-03-05, 17:38
Za kolejne OT bedzie ostrzezenie :)

itr
19-03-05, 19:16
Tomeczku jakis ty rozrzutny :lol:

polkar
19-03-05, 20:09
Dej sol lekkim nie jest, jak już to lepiej VTI 5gen

mugen
20-03-05, 03:15
Więc tak :

myśle ze Mugen to dzieciak , który nie pojmuje rzeczy takiej ze "ktoś" może interować się wszystkimi aspektami związanumi z podnoszeniem mocy w autach. Mugen dzieciaku chcem Ci powiedzieć ze mam pomysł na H.crxdelsol 1.6 vetc(160KM + turbo K03/K04). I jestem ciekawy jakie kłopoty mnie czekają , ów dlatego wbiłem się na Wasze forum . Mugen jeszcze czas na nauke czytania tekstu ze zrozumieniem. Acha "itr" co Ty wiesz o brudnej robocie buhahahaha,. OMNIPOWER dzięki właśnie biore sią do pisania listu do "promotorumacy" , dziękuje . :wink:

Czlowieku, co ty pierd***lisz!? Mowisz o kims "dzieciak", a sam masz 7 postow i 9 ostrzezen!!! Ja nie mam problemow z czytaniem (ze zrozumieniem). Jestem poprostu uczulony na ludzi ktorzy wbijaja sie na forum i rzucaja pytanie (bez uprzedniego uzycia opcji "szukaj" lub dobrze znanej strony "google.com"), ktore w 99% nie ma pokrycia w realu.
Co do pomyslu-to jest *****isty, ale musze Cie zmartwic... Takim samym pomyslem tylko w budzie Civica jezdzilem ze 2 lata temu, dzieciaku! :lol:

ITR: Zawsze do uslug... Kiedy wpadasz pokazac sprzeta, albo na jakis browar? :D

juniorohw
20-03-05, 03:31
Czyzby cisnienie na wiosne podskoczylo, nie bądzmy obywatele takimi meteopatami !! :D :D :D Od kilku dni pojawilo sie kilka topikow gdzie ktos na kogos jedzie, moze załozymy małe podforum ? :twisted:

mariush
20-03-05, 15:00
hehehe od kilku dni w niektorych watkach panuje strasznie niezdrowa atmosfera :) wiosna idzie a oni sie kłoca :)

Peter
20-03-05, 15:46
Od kilku dni pojawilo sie kilka topikow gdzie ktos na kogos jedzie, moze załozymy małe podforum ?

Tu można się wyszumieć :)

itr
20-03-05, 20:34
Więc tak :

myśle ze Mugen to dzieciak , który nie pojmuje rzeczy takiej ze "ktoś" może interować się wszystkimi aspektami związanumi z podnoszeniem mocy w autach. Mugen dzieciaku chcem Ci powiedzieć ze mam pomysł na H.crxdelsol 1.6 vetc(160KM + turbo K03/K04). I jestem ciekawy jakie kłopoty mnie czekają , ów dlatego wbiłem się na Wasze forum . Mugen jeszcze czas na nauke czytania tekstu ze zrozumieniem. Acha "itr" co Ty wiesz o brudnej robocie buhahahaha,. OMNIPOWER dzięki właśnie biore sią do pisania listu do "promotorumacy" , dziękuje . :wink:

Czlowieku, co ty pierd***lisz!? Mowisz o kims "dzieciak", a sam masz 7 postow i 9 ostrzezen!!! Ja nie mam problemow z czytaniem (ze zrozumieniem). Jestem poprostu uczulony na ludzi ktorzy wbijaja sie na forum i rzucaja pytanie (bez uprzedniego uzycia opcji "szukaj" lub dobrze znanej strony "google.com"), ktore w 99% nie ma pokrycia w realu.
Co do pomyslu-to jest *****isty, ale musze Cie zmartwic... Takim samym pomyslem tylko w budzie Civica jezdzilem ze 2 lata temu, dzieciaku! :lol:

ITR: Zawsze do uslug... Kiedy wpadasz pokazac sprzeta, albo na jakis browar? :D

hiehie nie poznaje, nie poznaje pana hehehe, soon, niech juz wszystko tip top bedzie. Browar, czemu nie :D

itr
20-03-05, 20:35
hehehe od kilku dni w niektorych watkach panuje strasznie niezdrowa atmosfera :) wiosna idzie a oni sie kłoca :)

nie da sie inaczej z Bimmer Boysem hah

RikoPoland
20-03-05, 20:37
ok! kogo obraziłem Tego przepraszam naprawde sory ;) Nie powinienem osądzać nikogo po jego zachowaniu... no naprawde bardzo fajnie ze dresy nie tylko BMW jeżdzą . CHŁOPAKI ODDYCHAJCIE , jeżeli każdym takim typem jak ja tak bardzo się przejmujecie w "realu" to naprawde super !esencjonalna postawa polaka! Woow nie powinienem tak pisać bo jeszcze mnie Zawiesicie.... buhahaha fajnie super ........... Bardzo Was przepraszam i się obrażam strzelam foha hahaha :roll: Sorry nie byłem w temacie i myślałem ze nikt inny jak klubik civic'a poda mi jakieś informacje heheh a tu lol lipa totalna , czyli nikt zewnątrz nie ma możliwości zaczerpnąć informacji od ludzi "siedzących w temacie" ponieważ ....hehehe... Panowie nie zniżają się do poziomu normalnego szarego człowieka przecież Jesteście elitą nie hehehe ..... szkoda GGadać :twisted: ...............POLACY SIĘ NIE ZMIENIAJĄ I SYF JAKI REPREZENTUJĄ NIEKTÓRZY NA TYM FORUM TWOŻY ISTOTE NIEŁADYU W NASZYM KRAJU.
Kto tego co napisałem nie ogarnia.... to lipa albo niech książki sobie poczyta..... :roll:

LIO
20-03-05, 20:41
albo niech książki sobie poczyta.....


NA TYM FORUM TWOŻY

słownik języka polskiego poczytaj
pisze się tworzy, od tworu




ODDYCHAJCIE
łuuussaa :D

mugen
20-03-05, 21:28
hiehie nie poznaje, nie poznaje pana hehehe, soon, niech juz wszystko tip top bedzie. Browar, czemu nie :D

Wiem, ze nie poznajesz (i cala reszta rowniez)... I o to wlasnie chodzi! :lol:

krystianITR
20-03-05, 21:59
albo niech książki sobie poczyta.....


NA TYM FORUM TWOŻY

słownik języka polskiego poczytaj
pisze się tworzy, od tworu




ODDYCHAJCIE
łuuussaa :D
Morze sie przyda
http://www.tsk.pl/~tsk165a/mil.htm

emg
20-03-05, 21:59
kolejny ban? :D

itr
20-03-05, 22:29
!esencjonalna postawa polaka! Woow nie powinienem tak pisać bo jeszcze mnie Zawiesicie.... POLACY SIĘ NIE ZMIENIAJĄ I SYF JAKI REPREZENTUJĄ NIEKTÓRZY NA TYM FORUM TWOŻY ISTOTE NIEŁADYU W NASZYM KRAJU.
Kto tego co napisałem nie ogarnia.... to lipa albo niech książki sobie poczyta..... :roll:

ty, kosmopolita - "esencjonalnie" cie zegnam cokolwiek to znaczy :lol:

ARTX
20-03-05, 22:57
KONIEC tego *******enia :twisted: