PDA

Zobacz pełną wersję : kto swapowal?



TheMc
17-03-05, 22:40
Musialem zalozyc ten temat bo niemoge znalesc tego czego szukam. Popierwsze chcialbym sie dowiedziec kto z was robil swapa na B16A2? To ze Tencio no wiem ale jestem przekonany ze ktos kiedys tu wspomnial o tym ze robil swapa u jakiejs firmy co za cala operacje brala 8tys. Plis powiedzcie mi kto to byl bo daje sobie drzwi zarysowac ze ktos kiedys cos takiego pisal

LIO
17-03-05, 22:42
napewno robil tez boborobol

TheMc
17-03-05, 22:47
no wlasnie Lio liczylem ze moze ty cos bedziesz kojarzyl - niepamietasz nic o jakiejs firmie ktora sie tym zajmuje?

siemaR
17-03-05, 22:48
i robił też Artx - 8tys - rozumiem że w cenie jest B16A2, bo jak nie to cena trochę kosmiczna

Peter
17-03-05, 23:01
Boborobol robił w MHT i napewno Ci nie poleci tej firmy :) Ja zreszta tez radze omijac ich szerokim łukiem :)

TheMc
17-03-05, 23:01
8 tys za pelny swap b16a2 ..z tego co pamietam

ARTX
18-03-05, 01:17
1. Tencio - rok czasu
2. Boborobol - pół roku..
3. ARTX - 3 tygodnie 8) ja o kosztach nie rozmawiam bo swap mnie wyszedl darmo 8) :lol:

Dizzy
18-03-05, 02:42
tak zeby nowego watku nie zakladac a tu napewno sie przyda - gdzie w wawie polecacie zrobic swap?

emg
18-03-05, 10:08
mały OT

no wlasnie Leo
:D LIO zmień nick :D
koniec OT

TheMc
18-03-05, 10:35
boszz.. mam nadzieje lio mi jakos wybaczy a jak chce moze mnie nazwac yyy.. TheMek i bedziemy kwita, koniec OT? Podpisuje sie pod pytaniem Dizzego, ile moze kosztowac sam swap jak dostarcany jest caly komplet (silnik,ecu,skrzynia itd)?

izzy_rajder
18-03-05, 10:36
3. ARTX - 3 tygodnie 8) ja o kosztach nie rozmawiam bo swap mnie wyszedl darmo 8) :lol:

Czekam na jakis browar w warszawie i na tylną półkę. Pismo dziekczynne prosze zostawic w sekretariacie :D

pozdro600

Sknerus
18-03-05, 11:08
1. Tencio - rok czasu
2. Boborobol - pół roku..
3. ARTX - 3 tygodnie ja o kosztach nie rozmawiam bo swap mnie wyszedl darmo
4.Sknerus - miejmy nadzieje ze do wakacji zdaze ;)

ArturVF500
18-03-05, 13:15
Musialem zalozyc ten temat bo niemoge znalesc tego czego szukam. Popierwsze chcialbym sie dowiedziec kto z was robil swapa na B16A2?

Ja wlasnie jestem w trakcie swapa; silnik i krzynia prosto z japsow; po pierwsze nie zabieraj sie za swapa, jak masz kompletowac kawalki; tylko i wylacznie CALY zestaw z takiego samego MR jak Twoj; ja sciagnalem bez polosi i poduch, a teraz sie wqrzam bo co rusz to jakis grat nie pasuje

co do 8kzl za kompletny swap to dobra cena; ja za sam silnik JDM i skrzynie ze szpera dalem podobne pieniadze, tyle ze przebieg 35tys mil, co w polsce bedzie pewnie nieosiagalne (nie wspominajac o JDM;D)

pozdrawiam
Artur

siemaR
18-03-05, 13:29
po pierwsze nie zabieraj sie za swapa, jak masz kompletowac kawalki; tylko i wylacznie CALY zestaw z takiego samego MR jak Twoj
dokładnie - wszystkie swapy przeciągały się w czasie tylko dlatego że czegoś brakowało - czasami są problemy ze znalezieniem jakiejś części i zaczynają się schody... Artx przeprowadził swój chyba w miarę bezboleśnie, bo miał całego dawcę.

Podpisuje sie pod pytaniem Dizzego, ile moze kosztowac sam swap jak dostarcany jest caly komplet
Samo przerzucenie silnika i reszty gratów nie jest aż tak strasznie skomplikowane, i powinien sobie poradzić z tym każdy dobry warsztat - cena za robociznę coś ok. 1500 pln - wydaje mi się że max 2k(ale to już dużo)

ArturVF500
18-03-05, 14:23
Samo przerzucenie silnika i reszty gratów nie jest aż tak strasznie skomplikowane, i powinien sobie poradzić z tym każdy dobry warsztat - cena za robociznę coś ok. 1500 pln - wydaje mi się że max 2k(ale to już dużo)

nie przesadzaj; moj mechanior robi to za 700zl, o ile nie ma zadnego specjalnego dlubania; czas operacji (jak wszystko jest) to 2 dni, jak dobrze idzie to nawet 1

pozdrawiam
Artur

siemaR
18-03-05, 14:34
nie przesadzaj; moj mechanior robi to za 700zl,
zgadza się - tylko trzeba mieć swojego mechaniora, i podejrzewam że w Twoich stronach ceny są trochę inne, napisałem orientacyjnie - bardzo wątpię żeby w wawie, robiąc normalnie, u nikogo zaprzyjaźnionego komuś chciało się bawić swapa za 700 zl - no ale nie ma co gdybać - telefonik w łapkę - wystarczy zadzwonić do kilku zakładów i wszystko będzie jasne.

Peter
18-03-05, 14:38
Ja się swapuje i uturbiam w Japan Sport Service 8)

LIO
18-03-05, 14:51
Przekldaka takiego samego silnika, bez rzezby, a co wazniejsze, bez zabawy z elektryka to koszt jakies 400-500zl. Jak jest zmiana na inny, w tym przypadku B16, trzeba najpierw znalezc zaklad, który chce sie w to bawic, no i oczywiscie krzyknie sobie dodatkowa cene, a tu juz wahlarz jest szeroki (cena x 2-3).

co do OT, to widzialem, ale nie chcialem juz zwracac uwagi. Zeby bylo okey, moze wystarczy edytowac post i zmienic na prawidlowa nazwe i bedzie po klopocie :-)

Dizzy
18-03-05, 18:39
Ja się swapuje i uturbiam w Japan Sport Service

Ile Ci krzykneli za swap?

Pati
18-03-05, 22:23
kumpel mowi ze jesli masz wszystko i tylko wyjąć-włożyć to 600. wawa.

Tomek_HC3D
18-03-05, 23:27
Ja swapowalem w tym tygodniu z 1,5 na 1,5 vtec-e i za wszystko włącznie z elektryką dałem 650zł a trzeba było nowe wiązki ciągnąć :)
Pozdrawiam

ARTX
18-03-05, 23:51
mnie swap wyszedl 800zeta + wypady z Bogdanem ;)