PDA

Zobacz pełną wersję : Dziwne trzeszczenie ??



DemoN
20-04-10, 22:23
Od jakiegos czasu podczas skretow lub ruszania cos dziwnie trzeszczy albo raczej stuka z tylu, dzwiek dochodzi jakby gdzies z okolicy mocowania amora prawego albo cos kolo tego, raczej u gory. Dzwiek przypomina obijanie sie metalowej rurki o karoserie ze spora czestotliwoscia drgan tej rurki. Co to moglo by byc? Moze mial ktos podobnie? z góry dzieki za pomoc

_mars_
20-04-10, 22:40
jesteś pewien, że to z tyłu? takie trzeszczenie to może objaw zużytego przeguba. Możesz to sprawdzić skręcając koło w prawo, bo jeśli dobrze zrozumiałem to o prawą stronę chodzi, i pojeździj w kółko. najlepiej jak druga osoba stoi na zewnątrz i słucha czy strzela w prawym przednim kole. Jeśli tak, to na sto procent przegub.

DemoN
20-04-10, 22:51
O ja to zes dal, az takiego uposledzenia sluchowego to nie mam, nie to na bank nie przgub wymienialem juz przguby wiem jakie wydaja odglosy. to na bank z tylu u gory gdzies jakby rureczka obijala sie o blache. To nie chodzi tylko o skrety ale rowniez przy ruszaniu prosto, lub jak auto wpada w drgania. Z poczatku myslalem ze to kielich amora, ale sprawdzalem i amor nie ma zadnych luzow. Ktos wie?

WaSSIL
21-04-10, 02:02
ziom tak miał jak mu z mocowania wydechu taka gumka wypadła I było to słychac tylko jak skręcał w lewo hmyyy

DemoN
21-04-10, 12:07
sprawdze w sumie dzwiek moglby odpowiadac temu bo jest taki gluchy , ktos ma jeszcze jakies propozycje?

kris-cf
21-04-10, 14:08
Tak jak WaSSIL pisze prawdopodobnie rura od tlumika obija sie o wahacz

Kwapcio23
21-04-10, 20:47
To samo u mnie tyle, że przy skręcaniu w prawo ;) Poruszaliśmy wydechem i okazało się, że to właśnie wydech dźwięczy.

WaSSIL
22-04-10, 14:24
To samo u mnie tyle, że przy skręcaniu w prawo Poruszaliśmy wydechem i okazało się, że to właśnie wydech dźwięczy.
Voila :D

DemoN
23-04-10, 11:03
sprawdzilem wydech i to jednak nie to, wie ktos moze czy miedzy karoseria nie beignie jakas rurka? Gdzies cos kiedys czytalem ale nie moge tego znalezc