PDA

Zobacz pełn± wersję : skad woda w bagazniku???



maciass EJ9
10-09-06, 23:58
mam taki mokry problem :) jak porzadnie popada mam w bagazniku wode a dokladnie w kole zapasowym. Mial ktos moze kiedys taki problem??? Jak tak to prosze o info. Bo szczerze mowiac nie mam pojecia skad ta woda sie tam zbiera. pozdro

Lukka
11-09-06, 00:02
Zajrzyj za wykladzine z bokow i sprawdz w jakim stanie masz blotniki.

damios
11-09-06, 00:07
Ja tak mam, ale sie jeszcze nie zaglebialem :D

maciass EJ9
11-09-06, 00:38
Lukka ?? uwazasz ze moga byc dziury w blotnikach ?? czy jakas nieszczelnosc??

E2rd
11-09-06, 01:50
Też mam wodę i przez lampe się dostaje - :) nie mam kiedy ogarn±ć tego problemu - napewno uszczelka do okoła mocowania lampy przepuszcza.

Ten temat był już wałkowany - poszukaj

malin21
11-09-06, 02:38
mialem to samo u siebie woda wpadala przez lampe, przykleilem na sylikon uszczelke od lampy do nadwozia i po problemie

carlose
11-09-06, 08:29
problem trzeba usun±ć ponieważ woda leci również po błotnikach od ¶rodka i rozpierdziala go od ¶rodka (ja temat jako¶ wcze¶niej olałem i miałem sito a nie błotnik.. )
Ja naprawiłem zapomoc± takiego elastycznego kleju do szyb, jak narazie jest ok !

Cobweb
11-09-06, 12:01
był już taki temat polecam opcję "szukaj"

Lukka
11-09-06, 12:41
W moim przypadku, to byl skrorodowany blotnik i nieszczelnoc przy lampie. 2 w jednym :?

50m
12-09-06, 14:29
Ja wode w bagażniku pożegnałem w sobote:) mam nadzieje ze juz na zawsze.U mnie lalo sie uszczelkami tylnich lamp, tzn tym czyms co po uszczelkach zostalo.Odkrecilem lampy zdjolem uszczelki, przyciolem identyczne z pianki takiej jak kladzie sie pod panele i dolozylem po 2 warstwy, w srodek oczywiscie oryginalna uszczelka.Lalem woda w szczeliny z 15 minut i test wypadl OK,..zobaczymy jak dlugo wytrzyma.Swoja droga popzredni wlasiciel zatkal dziury..odplywy w bagzniku..pytanie tylko po co..woda stala .Acha odkrec sobie plastiki w aucie zobacz czy nie masz rdzy jesli tak to zrob z tym porzadek szybko.

VVlodar
13-09-06, 15:44
dzi¶ auto przeszło testy na działce :mrgreen:

zamiast oryginalnej uszczelki za lamp±- duużo silikonu.

po zdjęciu zderzaka- wymontowałem te dwa "kominki" wentylacyjne, umyłem, zdarłem piankowe uszczelki (sfatygowane już) - w ich miejsce w dużych ilo¶ciach masa silikonowa do samochodów (czarna, 9,5 zł w sklepie z farbami) i dzi¶ po potraktowaniu wężem ogrodowym w końcu suchutko.

Maju
13-09-06, 17:27
Wszyscy o błotnikach a ja miałem wode w bagażniku ale z innego powodu.
SprawdĽ czy miałe¶ wymienian± tylni± szybę i czy jest szczelnie wklejona to też możliwo¶ć.

Cookee
13-09-06, 18:00
przewaznie cieknie za tylnia lamp±...swoje lata juz maj± uszczelki..;]