PDA

Zobacz pełną wersję : dziwny problem d14a4



adrianp02
13-04-10, 20:49
witam
chlopaki zwracam sie do was bo juz nie daje sobie z tym rady :( ostatnio zatankowalem do swojego EJ9 Shell Vpower racing (okolo 16L)..nie odczulem generalnie roznicy zadnej,auto jezdzilo na tym paliwie praktycznie w 70% czasu do odcinki,wszystko bylo niby ok,ale....dzien pozniej wsiadam w auto i jade na stacje,nagle poczulem jak auto zaczyna dziwnie szarpac,a po dodaniu gazu zamiast wbijac w fotel to sie zamulalo jak by mnie ktos za zderzak zlapal i dopiero po pewnym czasie puscil ale auto i tak nie przyspiesza tak dobrze jak kiedys :mad: zrobilem samodiagnostyke i wszystko jest niby ok,zrobilem reset kompa,wymienilem swiece,przewody i nic....dalej jest tak samo :confused: co to jeszcze moze byc??zaplon mi sie przestawil czy co??ma ktos jakies pomysly??

SajmonLP
13-04-10, 21:15
regulacja zaworkow, może sprzegło sie slizga i łapie po jakims czasie?

adrianp02
13-04-10, 21:32
regulacja zaworkow, może sprzegło sie slizga i łapie po jakims czasie?
sprzeglo wymieniane 3miech temu,z dnia na dzien by sie nie zaczelo slizgac....jak dodam mocno gazu to auto spada z obrotow jak by paliwa brakowalo....moze wtryski sie poszly j&^ć :/

SajmonLP
13-04-10, 21:36
moze filtr paliwa mozna by wymienic? zaciągneło syf z baku ;-)

adrianp02
13-04-10, 22:16
moze filtr paliwa mozna by wymienic? zaciągneło syf z baku ;-)
no wlasnie jutro mam zamiar go wymienic,pozniej sprawdze jeszcze palec,kopulke i zaplon...jesli to nic nie da to pozostaje rozrzad sprawdzic czy nie przeskoczyl :/