Zobacz pełną wersję : Lampy angel eyes 92-95 - rozbiórka
Witam
Szukałem tematu ale chyba nic nie bylo na ten temat ,czy ktos juz rozkrecal lampe typu angel eyes ?? jeden ring mi cos szwankuje ,raz swieci raz nie i teraz nie wiem czy sam przedni klosz lampy jest przyklejony czy tylko na zatrzaskach sie trzyma ?? jesli przyklejony to jak go zdjac ?? bo chcialbym dostac sie do ringa i ewentualnie go zrobic ??
u mnie byly klejone , i trzeba bylo je rozciac (duzy skalpel ) w miejscach klejenia klosza i tylu lampy w taki sposob dostaniesz sie do ringu , a jak juz naprawisz to sklejasz bezbarwnym silikonem ( ja uzywalem do szyb ) jezeli skleisz je dokadnie to nie bedzie sladu ze co bylo majstrowane :grin:
ale jak zdjac ring to nie wiem
u mnie bylu nieszczelne i dlatego byly rozcinne i klejane ponownie
pewnie jest przyklejony i musisz na cieplo to rozkleić jakoś. Kenny chyba tak robil to ci podpowie ;)
Pomocy! Spalił mi się jeden ring w lampie angel eyes do civica 3d 92-95. Interesuje mnie jak dostać się do ringu i co się mogło spalić (diody czy opornik)? Słyszałem że trzeba lampę trochę podgrzać w piekarniku a jeżeli tak to na jakiej temperaturze i jak długo? jak ktoś już to robił to proszę o jakieś dodatkowe informację.
wloz lampe do rozgrzanego piekarnika na 90-100 stopni C i kontroluj co jakies 5 minut wyjmuj i proboj rozkleic przy pomocy srubokreta. przerabialem to u siebie i dalo rade
..ja robilem opalarka :D ..ale o dziwo kumpeldalrade nawet suszrka do wlosow :P
Powered by vBulletin® Version 4.2.2 Copyright © 2025 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.