PDA

Zobacz pełną wersję : elektryczne szyby



ligen
12-04-10, 23:10
siema
jak iz posiadam eh3 (kanadyjke) i nie ma w niej elektrycznych szyb a chialbym sobie takie wstawic mam pytanie odnosnie przerobienia boczkow. mam czarna tapicerke a znalezc boczki pod elektryke czarne to jak szukac igly w stogu siana. i tu mam pytanie. wiecie moze czy da rade przerobic swoje boczki pod elektryke czyli wyciac w boczku czesc w ktora wejdzie sterowanie szybami? dziua ktora zostanie po korbie i tak zostanie zaklejona gdyz bede chcial zmienic kolor tapicerki na boczkach ale nie wiem czy ktos z was przerabial juz boczki pod elektryke. wiem ze jak wycinalem otowry pod twetery to boczek jest dosc sztywny i wycinakiem do otworoe dalo rade ale nie wiem jak bedzie z wycieciem miejsca pod panel sterowania elektryka. jak mozecie to dajcie rady jak to zrobic itp.

CroX
12-04-10, 23:16
Wszystko można ale pytanie jak to będzie wyglądać...poszukaj czarnych boczków a znajdziesz...na upartego jak coś to zamiast kombinować przy tych to kup szare boczki i przemaluj na czarno...napewno lepiej będzie wyglądać malowane z seryjnymi miejscami na przyciski niż przerabiane :)

ligen
12-04-10, 23:24
no wlasnie mi chodzi o to czy mocowanie sie rozni uchwytu i sterowania od samego uchwytu. bo tak to jest na jedna srube lapany uchwyt i nie wiem czy jak masz elektryke to mocowanie bedzie pasowalo potem. ogolnie bede sie bronil przed malowaniem ale jak nie bedzie wyjscia

CroX
12-04-10, 23:25
Boczek jest chyba minimalnie inaczej uformowany...ciężko byłoby chyba wpasować w drzwi przyciski...ludzie jak zostają przy boczkach z manualnych szyb to dają zaślepkę a sterowniki dają obok ręcznego...

markotny
13-04-10, 02:45
ludzie jak zostają przy boczkach z manualnych szyb to dają zaślepkę a sterowniki dają obok ręcznego...

Potwierdzam ja tak mam ogarniete el. szyby u siebie w Qpecie tyle że w 6 genie...

ligen
13-04-10, 22:02
jeden koles mowil ze mozan ogarnac to w boczkach ale wlasnie nie wiem. jest ktos kto moze to robil?

stolarz
14-04-10, 10:17
nie wiem czy warto się w to bawić ponieważ boczek pod elektrykę ma podłokietnik wydłużony do samego przodu a manual ma ścięty ten podłokietnik aby kręcąc korbką nie zawadzać o ten podłokietnik. Nie mam pojęcia w jaki sposób miałyby się zmieścić przyciski od elektryki w twoje boczki