PDA

Zobacz pełną wersję : mokra podsufitka 6 gen



bladyjg
10-04-10, 21:08
Witam, od pewnego czasu zmagam sie z problemem mokrej podsufitki w prawym górnym rogu zauwazylem ze mam mokra podsufitke przy wiekszych opadach deszczu, powierzchnia która jest mokra jest wielkosci piłeczki golfowej, bylem w zakladzie który zajmuje sie szybami w wyniku ich ogledzin stwierdzili ze to na zgrzewach(chodzi o te mase czarna) szyby przecieka wiec wyjeli mi ja i wstawili na nowo, jednakze nic to nie pomoglo, tak wiec jedyna opcja zostala ze zacieka od strony szyberdachu, sprawdzili rowniez drożność kanaliku idącego od szyberdachu przez słupek stwerdzili ze wszystko jest ok, jednak zacieka i tak sie teraz zastanawiam jak podejsc do tego tematu, jak sie zabarac za te rozbiorke tego szyberdachu zeby zobaczyc co tam sie dzieje , podsufitka troche u gory juz odeszła i zauwazyłem ze tam jakies dwie blachy zlozone ze soba z pomiedzy nich wydaje mi sie ze wlasnie wycieka woda, jutro postaram sie zrobic zdjecie i pokazac jak to wyglada, czy ktos juz mial taki problem i wie jak do tego tematu podejsc ?