PDA

Zobacz pełną wersję : wersja kanadyjska d16z6...głowny przebieg w milach



maniek1982
04-09-06, 22:10
siemka
mam pytanie...pewnie troche głupie,ale chce mieć pewność
w mojej d16z6 przebieg jest liczony w milach,ale ja chce wiedzieć czy ten licznik poniżej głownego przebiegu także jest liczony w milach???

LIO
04-09-06, 22:11
a w czym w calach ? :P

wszystko jest albo w milchach, albo w kilometrach w za;eznosci na jaki rynek szlo.
Zmien sobie zegary i bedzie poo sprawie

Matey
04-09-06, 22:14
w latach swietlnych ;)

tomekk
04-09-06, 22:40
yyyyy a skąd takie pytanie?
Się mnie jakoś zdaje, że to oczywiste :P Ale jak już masz takie dylematy, to wystarczy przecież sprawdzić, czy się równo kręcą...

maniek1982
04-09-06, 22:47
chodzi o to że po wymianie lambdy,rozrzadu i innych tam...po przejechaniu rownych 50(bałem sie że kilometrow)autko spalało mi 10l gazu.wiem ze zadałeł glupie pytanie ale musiałem miec pewnosc :wink:

Ekard
05-09-06, 08:31
No ja teżmam wersje kanadyjską i w mojej licznik przejechanych odległości ten kótry można skasować mam w kilometrach a góowny w milach. :grin: Prędkościomierz też mam w milach.
Podejżewam że któryś właściciel przedemną to pozmieniał.

50m
06-09-06, 11:33
Ja tez mam kanade i u mnie wszystko od nowosci bylo w kilometrach...i jest do dzis

Matey
06-09-06, 11:39
a nie mozna tego sprawdzic? np. ustawic sie na jakiejs drodze i jechac i liczyc slupki? Przejechac kilometr wg. slupkow i zobaczyc ile jest na liczniku :roll:

Ekard
06-09-06, 11:59
a nie mozna tego sprawdzic? np. ustawic sie na jakiejs drodze i jechac i liczyc slupki? Przejechac kilometr wg. slupkow i zobaczyc ile jest na liczniku :roll:

Ja tak właśnie robiłem. :grin:

tomekk
06-09-06, 13:27
np. ustawic sie na jakiejs drodze i jechac i liczyc slupki? Przejechac kilometr wg. slupkow i zobaczyc ile jest na liczniku

Nie wiem po co takie wyszukane metody ;) Ja tam wiem jaki dystans mam np. do marketu, gdzie jeżdżę po browary - jadę i już wiem co i jak :P
A jeśli chodzi o to czy oba mają tą samą skalę, to tak jak pisałem.... po prostu patrzysz, czy się równo kręcą i po sprawie. Chciałbym mieć w życiu takie problemy... :?

3dan
06-09-06, 19:22
wszystko jest albo w milchach, albo w kilometrach w za;eznosci na jaki rynek szlo.
Zmien sobie zegary i bedzie poo sprawie

no chyba nie dokonca,zmiana samych zegarow nie zmieni jednostek w jakich mierzona jest odleglosc