PDA

Zobacz pełną wersję : kłopoty z cieknaca chłodnicą



Tomek1234
02-09-06, 23:37
:twisted: cieknie mi chłodnica,czy mogę wsypac do niej srodki uszczelniajace? czy to nie zniszczy całego obiegu

Dzida
03-09-06, 01:27
Na pewno za środek uszczelniający dasz kilkadrziestiat ppln. Chłodnica pkosztuje w okolicahc stówki. Ale śrdokiem uszzelniajacym (gestym , bo na tm polega jego rola) mozesz moze nie pozatykac, ale zmienjszyc droznosc kanalików w bloku silnika... Zastanów sie. moze i uszczelni, ale co z reszta? Bardzo cieknie?

Furious
03-09-06, 08:49
Takie uszczelniacze to sa dobre jak jestes daleko od domu i musisz jakos wrocic... jak Ci cieknie to tylko nowa chlodnica (badz sprawna uzywana)

Cookee
03-09-06, 09:01
kup nowa urzywki bym nie radzil to i tak jest czesc która bedzie Ci dlugo sluzyla wiec po co ryzykowac urzywke jak idzie zima i moze (ale nie musi) znowu strzelic.Kupowalem 5 dni temu nowke za 260zl wydatek mysle ze nie duzy.. :roll:

Rikoo
03-09-06, 09:07
Niebaw sie w uszczelniacze tylko zakup nowa lub uzywke i bedzie git 8)

marecki27
21-10-06, 20:11
Miałem spore wycieki z chłodnicy ,zalałem pół opakowania Prestone uszczelniacza do chłodnic-problem zniknął i wszystko ok. :)

dolszym
22-10-06, 22:37
w poprzednim aucie miałem wycieki i poł opakowania preparatu firmy K2 chyba - takie wiórki srebra za chyba 5 zł pomogły od razu. Także polecam spróbować - jak nie uszczelni to chłodnice zawsze mozna zmienić.
PS Znajomy uszczelił tak nawet pęknięcie w bloku silnika z którego wyciekał płyn!

tomekk
22-10-06, 23:21
Znajomy uszczelił tak nawet pęknięcie w bloku silnika z którego wyciekał płyn!
Że niby co?

Dzida
22-10-06, 23:23
Znajomy uszczelił tak nawet pęknięcie w bloku silnika z którego wyciekał płyn!
Że niby co?

Są takie badziewiaste uszczelniacze dziur, ale zmniejszają średnicę kanalików w bloku o 1/2 i w ogóle kasza :D

Jak to można silnik potraktować opiłkami srebra :/