PDA

Zobacz pełną wersję : brak sygnału dźwiękowego i światełka.



mruwuwua
01-09-06, 21:25
witam.

szukałem czegos na ten temat lecz niemogłem sie doszukac, a mianowicie mam taki problem. otoz od niedawna jestem posiadaczem civica `95 5d 1,5i v-tec i ciagle sie ucze tego samochodu a pojawil mi sie malutki problem, otoz podczas zapalonych swiatel po otwarciu drzwi niema sygnalu dzwiekiem oraz niepali sie wewnetrzna lampka oswietlajaca, niedawno co dzialalo a tu ktoregos dnia nic :( dodam ze lampka jest sprawna, moglby mi ktos pomoc w tym temacie?

qba1983
02-09-06, 11:35
wlacznik w drzwiach, obejzyj czy dziala(np. zamien z wlacznikiemm od innych drzwi)

Rikoo
02-09-06, 11:37
Skoro to 5d to przenosze do odpowiedniego dzialu

TeeS1975
02-09-06, 16:08
wlacznik w drzwiach, obejzyj czy dziala(np. zamien z wlacznikiemm od innych drzwi)

dobrze prawi dać mu wódki :D

qba1983
02-09-06, 20:28
dobrze prawi dać mu wódki

mozesz zaczac polewac :D ;) (sory za OT)

Leeo
02-09-06, 23:21
piperzone wlaczniki.. ciagle sie psuja :/ Ja juz 3 wymienilem i kolejny czeka na wymiane :( Moze ma ktos jakies tanie dojscie? U rovera sa tansze niz w ASO? bo w aso hondy to kolo 55zl.. :/

qba1983
03-09-06, 00:50
ja kupowalem ze szrotu(15pln) 8)

Leeo
03-09-06, 01:16
no ja te 3 tez kupilem od mackaxxx i juz jeden przestal dzialac :)

tomi
03-09-06, 01:16
Cenna rada
przelaczniki sa rozbieralne i wystarczy przeczyscic styki zazwyczaj są zasniedziałe, należy przeczyscic je delikatnym papierem sciernym a potem potraktowac styki nasączonym spierytusem patyczkiem do uszu nastepnie złozyc ( 4 zatrzaski) i po robocie max 10 minut zregenerowałem w ten sposób 2 właczniki i od roku mam spokój

Leeo
03-09-06, 01:22
done that, ale tez dlugo mi nie podzialalo, moze dlatego, ze takim smarem posmarowalem przewodzacym, bo u elektryka z tym bylem.. Latwo sprezynki wyskakuja :) i latwo ulamac ten plastik w srodku czujnika :)

tomi
03-09-06, 01:26
done that, ale tez dlugo mi nie podzialalo, moze dlatego, ze takim smarem posmarowalem przewodzacym, bo u elektryka z tym bylem.. Latwo sprezynki wyskakuja :) i latwo ulamac ten plastik w srodku czujnika :)

ja nie smarowalem, nic nie polamałem, robota dziecinnie prosta i od ponad roku wszystko chodzi malinowo 8)

Leeo
03-09-06, 01:58
...i dp tego masz zejebsitego cifa :)

tomi
03-09-06, 02:16
...i dp tego masz zejebsitego cifa :)

daj spokoj civ jak civ, ale jedno jest pewne wlączniki mam takie same , wiec sie przyłóz ziom do roboty podlubiesz chwilke i bedzie dobrze :wink:

Gruszka
03-09-06, 03:31
Ja podobnie jak Tomi przeczyscilem i na razie jest spokoj.

Windykator
03-09-06, 13:33
wlacznik w drzwiach, obejzyj czy dziala(np. zamien z wlacznikiemm od innych drzwi)
Nie wiem,jak u innych,ale u mnie jest tylko w drzwiach kierowcy :) Bo jak by były gdzieś jeszcze,to by piszczało za każdym razem,gdy ktoś wysiada,a to by było trochę denerwujące :twisted:

tomi
03-09-06, 14:28
wlacznik w drzwiach, obejzyj czy dziala(np. zamien z wlacznikiemm od innych drzwi)
Nie wiem,jak u innych,ale u mnie jest tylko w drzwiach kierowcy :) Bo jak by były gdzieś jeszcze,to by piszczało za każdym razem,gdy ktoś wysiada,a to by było trochę denerwujące :twisted:

wszytkie drzwi maja te przełączniki ale tylko przełącznik od kierowcy steruje piszczykiem

qba1983
03-09-06, 15:02
Nie wiem,jak u innych,ale u mnie jest tylko w drzwiach kierowcy n Bo jak by były gdzieś jeszcze,to by piszczało za każdym razem,gdy ktoś wysiada,a to by było trochę denerwujące


wszytkie drzwi maja te przełączniki ale tylko przełącznik od kierowcy steruje piszczykiem

po za tym, teraz zrobiles zaproszenie dla zlodzieja, zakladaj te wlaczniki jak najszybciej. zlodziej nie zawsze wsiada od strony kierowcy :?

tomi
03-09-06, 15:22
dobrze to jeszcze jedno pytanie bo cos mi sie wydaje ze je masz , czy po otworzeniu wszytkich innych drzwi zapla sie swiatlo w podsufitce czy tylko po otworzeniu drzwi kierowcy :?:

Mystek
03-09-06, 16:22
po otwrciu kazdych drzwi pali sie podsufitka, u mnie nawet po otwarciu maski pali sie lampka w dachu bagaznika.

mruwuwua
03-09-06, 22:49
skoro to wina wylacznika w dzwiach to dlaczego nagle z dnia nadzien przestaly dzialac te 2 od strony lewej, od kierowcy i pasazera za nim? bo te 2 z prawej sa ok i wł/wył. lampke.

Windykator
04-09-06, 11:18
dobrze to jeszcze jedno pytanie bo cos mi sie wydaje ze je masz , czy po otworzeniu wszytkich innych drzwi zapla sie swiatlo w podsufitce czy tylko po otworzeniu drzwi kierowcy :?:
No w sumie przy wszystkich się zapal światło łącznie z maską i bagażnikiem,ale co to ma wspólnego z czujnikiem od reflektorów??

TeeS1975
04-09-06, 12:46
co to ma wspólnego z czujnikiem od reflektorów??

bo jeżeli po otwarciu drzwi kierowcy zapala się lampka wewnątrz, tzn że włącznik jest ok i to coś innego :roll: