PDA

Zobacz pełną wersję : hondzia zaniemogla help



hubiii
01-09-04, 20:26
no i stalo sie ..
nie moge zapalic mojego cifa :( krece krece i nic czasmi z rana mialem problemy z zapaleniem ale odpalal
od jakieos czasu swieci check, jak troche pocisne potem chwile postoje i obroty drgaja i zaswieca sie kontrolka :( jak zapalam samochod czuc benzyne w rurze i to samo przy wygasaniu silnika
co mam zdupione .. nie mam za duzo kasy zeby bawic sie w wymiane po koleji :(
ktos mi powiedzial ze to lambada :) ... moze macie jaks pomysl
nie mam czym do roboty jhezdzic pomozta :(

LIO
01-09-04, 21:24
no na pierwszy ogień to bym zrobił samodiagnostyke, jak sam mówisz zapala się "check engine". Obstawiałbym aparat zapłonowy.

hubiii
01-09-04, 22:41
samodiagnostyke zrobilem .. po zwarciu kostki swieci sie kontrolka ale nie miga :( czyzby blad 0 ?
kasowalem bledy .. odlaczylem aku .. nie zdazylem sprawdzic czy iskre zapodaje bo aku padlo :(
kiedys juz mi zgasl pare razy i czasami na zimnym silniku ( z rana mam problem z odpaleniem )

mam nadzieje ze mi jakis modul nie padl ot tak :)

LIO
01-09-04, 23:02
reset rób bezpiecznikiem, a nie aku.
źle zwarłeś kostke, czasem teżtak miałem, poprawiałem i nadal źle, ale wreszcie załapało i zaczęło migać, poróbuj jeszcze.
no jak masz aku padnięte to ci nie pali to normalne ;)

hubiii
01-09-04, 23:39
jutro jak podladuje to sprawdze m oze akumulator z*****y ... orygnalny hondzi ... z oczkiem .. przezroczystym a to znaczy z instrukcji replace baterry :) heh moze bedzie mnie czekal jedyne wydatek na aku :) w sobote czy odpale czy nie jakde do serwisu hondy na diagnostyke :) niech sprawdza co i jak :0

hubiii
02-09-04, 21:40
no na pierwszy ogień to bym zrobił samodiagnostyke, jak sam mówisz zapala się "check engine". Obstawiałbym aparat zapłonowy.

]no i cos z aparatem bylo dzis go rozberalem .. sparwdzilem napiecia poprzeczyszczalem styki ... zlozylem i heh odpalil .. na poczatku szczelil nielze w stozek a potem zaczal norlamnie pracowac :) z tego co widzialem ktos juz sie dobieral do cewki i modulu w aparacie ... nie wiem czy inwestowac w aparacik jakis uzywany czy jezdzic dalej do nastepnej awarii :)

w sobote jestem umowiony na daignostyke w serwisie hondzi .. samodiagnostyki nie udalo mi sie przeprowadzic .. ciagle sie swieci i nic nie miga :)

pozdro
lio dzieki za podpowiedzi :)