PDA

Zobacz pełną wersję : zawieszenie



przemek89
27-03-10, 14:26
Siemanko chłopaki mam taki mały problem posiadam honde civic 1.5 D15B2 92 rok hatchback ...mam wymienione przeguby, końcówki drążków tez są ok..Byłem na szarpakach nic nie wykazało.. a jednak przy skręcaniu słyszę takie pukania jak przy pękającym przegubie lecz są one dużo cichsze...najlepszy efekt tego jest gdy wcisnę sprzęgło wjeżdżam na skrzyżowanie mam skręcone kola i puszcze sprzęgło wtedy zaczynają się puknięcia...znosi mi ją również na lewa stronę jak wcisnę gaz!A jak puszczę samochód jedzie prosto...ktoś może z was miał taki problem proszę o pomoc..
PS..na dniach przedstawię auto dokładnie bo muszę zrobić zdjęcia..a teraz na razie ogarniam ją..:confused:

misha1982
27-03-10, 15:35
zobacz czy opona gdzies nie obciera o nadkole. jakie koła i opony??

przemek89
27-03-10, 16:05
zobacz czy opona gdzies nie obciera o nadkole. jakie koła i opony??

hm..powiem tak na przeglądzie wyszło mi ze prawy tylni hamulec źle jazy podobno nie odskakuje...i stawiali an cylinderek może to jego jest wina...wszystko siedzi na 13 calach 175mm i ściągało...wywarzałem i dalej to samo...

amon
27-03-10, 17:14
obstawiam luz na półos, w miejscu zabezpieczenia(tzn. tam gdzie jest pierścień który wskakuję w przegub) - wjedź na kanał, wejdz pod auto i chwyć za póloś i poszarp ją w lewo i w prawo - jak wyczujesz luz to 99% to ci puka - dość częsta usterka w hondach, nie groźna, i można z tym śmiało jeździć beż żadnego ryzyka i obaw.