PDA

Zobacz pełną wersję : d16z6 dusi sie na ciepłym



levis87
26-03-10, 10:58
mam taki problem ze po odpaleniu samochodu wszystko jest ok dopuki silnik nie osiagnie temperatury w której powinien pozostać i załącza sie wentylator. wtedy to niechce wkręcac sie na obroty, reakcja na wciśnięcie gazu jest taka jakby pracował na 3 cyl. a po zgaszeniu nie chce odpalic, jak mdłużej pokręce rozrusznikiem to strzela w wydech. Miał ktos moze podobna sytuacje?? czym moze to byc spowodowane. Dzisiaj zmieniłem swiece ale nic to nie dało

dimo
26-03-10, 12:08
Spróbuj przelutować przekaźnik pompy. Nic Cię to nie kosztuje a może pomóc.

RadekNSZ
26-03-10, 12:18
jak na ciepłym masz problem z zapalaniem to tak jak napisał kolega przekaznik pompy paliwa zimne luty i jak to nie pomoze. to aparat zaplonowy moze byc przyczyna .. a jak go odpalasz po tym kreceniu kiedy wczesniej zgasiłes motor na rozgrzanym.to kopci jakos czy normalnie tlyko tyle ze krecic rozrusznikiem trzeba czy moze jak odpali to kłęby dymu wydala? jelsi taa to uszczelka wydmychana a co za tym idzie moze tez i na 3 garach prawcowac

levis87
26-03-10, 19:17
nie kłębów dymu zadnych nie wydala.
a mozecie mnie nakierować gdzie ten przekaznik i który to??

dimo
27-03-10, 09:44
Od strony bezpieczników pod kierownica go szukaj.
wpisz przekaźnik w szukajce to coś powinno Ci wyskoczyć i więcej sie dowiesz na ten temat.

kabza89
27-03-10, 11:08
problem identyczny jak u mnie, przelutowanie przekaźnika nie pomogło niestety, słyszałem że możliwe problemy z przepustnicą, ale u mnie to d15b2