PDA

Zobacz pełną wersję : check engine po myciu silnika



augustflacha
23-03-10, 20:08
witam problem j.w. zapalił się od razu po umyciu na myjni - fachowcy to robili- nie ja sam; wszystko jak widziałem pozakrywali a się zapalił; zgłosiłem to od razu to jeszcze mi cały silnik przedmuchali sprężonym powietrzem ale nic to nie dało...powiedziali że jak wyschnie to zgaśnie kontrolka...jakieś rady czy czekać??? a jak tak to ile to będzie schnąć bo minęły już 4 godziny? ...

Misiekemeryt160
23-03-10, 20:15
sprawdx jaki jest bład i przedmuchaj kostke za niego odpowiedzialna...

augustflacha
23-03-10, 20:36
sprawdx jaki jest bład i przedmuchaj kostke za niego odpowiedzialna...

tylko taki problem że nie mam pojęcia o samodiagnostyce a jeszcze większy że jakbym sie wspiął na wyżyny swojej wiedzy technicznej i dokonał tego to i tak nic by mi to nie dało bo pojęcie moje o elektronice czy też elektryce są na poziomie...no co tu mówić no niewysokim...

czyli z tego rozumiem że jak wyschnie to zgaśnie???
można tak jeździć czy jest jakieś niebezpieczeństwo uwalenia czegoś???
dotąd nie miałem przez trzy lata problemu natury technicznej czy też elektrycznej i zachciało mi się mieć czysty silnik:mad::mad::mad::mad:

lukasz-lukasz
23-03-10, 21:05
nie musisz mieć żadnego pojęcia. jak masz więcej jak 10 lat, przynajmniej jedną rękę, umiesz czytać to dasz radę :) zrób samodiagnostykę i napisz tu kod błędu to pomożemy. no chyba że Ci się nie chce.... to olej to i jeździj lub jedź do jakiegoś magika co Cie skasuje za taką bzdurę.