PDA

Zobacz pełną wersję : Podłokietnik uniwersalny, czy warto?



infinity
22-03-10, 13:05
Witam, zastanawiam sie nad kupnem czegos takiego:

http://allegro.pl/item952975869_podlokietnik_czarny_pelna_reg_rozne_ modele.html

http://allegro.pl/item956856313_podlokietnik_czarny_skora_rozne_mode le_aut.html

Czy warto? Wygladaja przyzwoicie. Pierwszy podnosi sie do gory wiec nie bylo by problemu z recznym, ale czy nie bedzie troche wiać tandeta? Boje sie ze po kilkumiesiecznym uzytkowaniu podlokietnik sie zjedzie, zacznie skrzypieć, polamie sie etc. Niech sie wypowiedza osoby, ktore maja, lub mialy stycznosc z czyms takim.
Pozdro;)

Skoti
22-03-10, 13:55
te uniwersalne podłokietniki to jakaś porażka. paru znajomych miało takie, i nie dość że nie wygodne to jeszcze jest problem z przymocowaniem tego badziewa.
Zdecydowanie odradzam jak już to tylko oryginał

infinity
22-03-10, 14:04
Tylko skad taki oryginal wziasc;/ allegro nic nie znalazlem, ebay tez, moze kiedys ktos zrobi zakupy grupowe i sie sciagnie gdzies z US?;p

Infi
22-03-10, 15:03
hmmm infinity:) prawie jak moj nick, molgybys uzupelnic opis o sobie jakie masz auto bo chcialbym miec mozliwosc odpisania bez wchodzenia na linki z allegro.

a co do podlokietnika, jedynie oryginal reszta z allegro to piszczy, skrzypi i wyglada .... tak, ze lepiej nie miec tego wogole niz miec te pseudo podlokietniki.

a podlokietniki sa dosc czesto na allegro na ckpl tez nie powinno byc problemu z kupnem jesli wpiszesz sie w dziale kupie.

Skoti
22-03-10, 15:18
Czasami się pojawiają w giełdzie ale cena nie jest niska

RyBa
22-03-10, 16:16
a ja mam wlasnie taki z allegro ( podobny do tego z pierwszego linka ) w swoim eg3 i jestem zadowolony bardzo pomaga w długich wyjazdach a i schowek jeden wiecej... na poczatku byl problem z "otwieraniem" fotela pasazera myslalem ze sie przetrze czy cos... ale jakos sie ułozyło i jestem zadowolony... dobra alternatywa zamiast oryginalnego podłokietnika...

milycoupe
22-03-10, 21:28
ja miałem, ale nie polecam :) szukaj oryginalnego jak juz :)

infinity
23-03-10, 03:05
ryba moglbys wrzucic jakies foty jak to wyglada?

Jaki jest przyblizony koszt takiego uzywanego oryginalu?

A jezeli chodzi o nick to mam calkiem inny na necie ale byl zajety zakze wybralem taki;P

dj-napster
23-03-10, 04:23
Podłokietniki made in Biedronka tylko zaszepcą auto. Ja mam oryginalny podłokietnik w 5 gen. (chyba nawet od nowości tam jest 91') i prezentuje się pięknie, oryginalny jest ciężko zdobyć.
Szukam tylko do szczęścia długiej konsolki za przyzwoitą cenę bo na allegro po 200,- sobie nawet chcą