PDA

Zobacz pełną wersję : przerobienie donsoli od nawiewu nawiewu



damian7444
16-03-10, 13:06
witam.
chce soebie przerobic sterowanie nawiewem a mianowicie chce przelozyc to sterowanie tu gdzie jest orginalnie radio czyli nizej a radio dac wyzej... czy da sie tak zrobic bez rzdnego przerabiania deski itd?

zakit
16-03-10, 18:32
nie da sie. sterowanie nawiewem jest inne niz radio. pozatym nie napisales jaki samochod, bo w maluchu moze sie da.

ja planuje do siebie wrzucic sterowanie od prelude 4gen.

damian7444
16-03-10, 19:40
chodzi mi o 5gen coupe Ej2. ja raz widzialem przypadkiem na allegro jak gosc sprzedawal auto i byla fota ze srodka i wlasnie tak mial..

J.J.
16-03-10, 20:26
Wszystko się da, tylko z jednym jest mniej rzeźby z innym więcej, tu na pewno byłoby bardzo dużo. Chociażby linka. Ma konkretną długość, więc umieszczając regulator niżej, pewnie byś nie mógł suwaka od temperatury przesunąć do lewej strony i byś musiał linkę odpowiednio skracać. Moim zdaniem szkoda zachodu.

Tompro
16-03-10, 21:54
Z tego co pamiętam to ktoś na forum przekładał i nawet to w miare śmigało.


nie da sie. sterowanie nawiewem jest inne niz radio. pozatym nie napisales jaki samochod, bo w maluchu moze sie da.

ja planuje do siebie wrzucic sterowanie od prelude 4gen.

Da się.

Co panelu z Prelude, to mam nadzieje, że bierzesz ten od klimatronika a nie zwyły, bo ten zwykły to bez sensu wkładać. Przygotuj się na sporo zabawy zaczynając na elektryce a na spawaniu plastiku kończąc. W razie problemów moge coś poradzić bo u mnie już od dawna siedzi cały klimatronik z Prelude 4 gen.

zakit
17-03-10, 07:58
raczej nie klimatronik, bo nie mam klimy, i nie chce, zwykly jest calkiem ladny, tylko musze sie zastanowic jak to rozegrac, bo jeszcze miejsce na zegary bym chcial miec :)

Tompro
17-03-10, 08:03
raczej nie klimatronik, bo nie mam klimy, i nie chce, zwykly jest calkiem ladny, tylko musze sie zastanowic jak to rozegrac, bo jeszcze miejsce na zegary bym chcial miec :)

Nie musisz mieć klimy, żeby ten panel zamontować. Uwierz mi jest o wiele praktyczniejszy i fajniejszy od tego zwykłego. Nie masz kombinacji z linką i w końcu całe sterowanie jest na przyciskach.

zakit
17-03-10, 09:01
pomyśle :) z tym ze to nie chodzi wcale o wygodę :) civic zostanie przeznaczony na wyscigi chyba wiec nici po wyglądzie :) w srodku tylko drobne przeróbki :)

graphers
16-01-11, 14:32
Podepnę się pod temat. Przerabiał ktoś w 6 gen 3D sterowanie nawiewem, tzn zakładał od wersji USA (pokrętła zamiast suwaka)? jest jakaś szansa, że to bez większych modów podejdzie?

whoytas
16-01-11, 16:54
wątpie zakit czu podejdzie ci ten panel od pralki 4g

graphers
17-01-11, 21:32
Podepnę się pod temat. Przerabiał ktoś w 6 gen 3D sterowanie nawiewem, tzn zakładał od wersji USA (pokrętła zamiast suwaka)? jest jakaś szansa, że to bez większych modów podejdzie?

dokładniej chodzi mi o takie sterowanie http://cgi.ebay.com/ebaymotors/99-00-CIVIC-SI-RADIO-BEZEL-AC-HEATER-CONTROL-SWITCHES-_W0QQcmdZViewItemQQhashZitem3cafd91504QQitemZ26064 8277252QQptZMotorsQ5fCarQ5fTruckQ5fPartsQ5fAccesso ries

xandu
18-01-11, 08:04
z tego co sie daje zauwazyc to kratki nawiewu sa przesuniete w prawo wzgledem starej konsoli i bedzie potrzebny silniczek krokowy do sterowania nawiewem cieple/zimne. a jak konkretnie od strony elektrycznej i podlaczenia kabelkow to nie wiem. sam nad czyms takim mysle.

edit: ciekawy temat http://www.honda-tech.com/showthread.php?t=2320558