PDA

Zobacz pełną wersję : Światłą Mijania zbyt nisko



HokaHey
22-08-06, 00:49
Witam

Kupiłem niedawno Honde Civic sedan 98r , wszystko jest wporządku ale wydaje mi się że światła mijania nawet przy ustawieniu na "0" są po prostu za krótkie i teraz mam pytanie czy to jest "normalne" wśród Hond a jeśli nie to jak mogę podnieść te światła skoro one są regulowane elektronicznie ??

P.S. Ażeby nie tworzyć nowego tematu to spytam się przy okazji czy ktoś posiada przypadkiem do sprzedania jedną zaślepkę (prostokątną) która znajduje się obok ręcznego ? Chodzi mi o jedną z zaślepek w której jest np regulacja świateł...

ppm702
22-08-06, 12:51
Ażeby nie tworzyć nowego tematu to spytam się przy okazji czy ktoś posiada przypadkiem do sprzedania jedną zaślepkę (prostokątną) która znajduje się obok ręcznego ? Chodzi mi o jedną z zaślepek w której jest np regulacja świateł...

to do KUPIĘ



światła mijania nawet przy ustawieniu na "0" są po prostu za krótkie i teraz mam pytanie czy to jest "normalne" wśród Hond a jeśli nie to jak mogę podnieść te światła skoro one są regulowane elektronicznie ??

reguluje się je - na pierwszej lepszej stacji diagnostycznej

GrzechuLSi
22-08-06, 22:59
mialem 2 hondy i kazda z nich miala takie swiatla sam niemoglem sie przyzwyczaic ale na stacji diagnostycznej ci wyreguluja jak chcesz

HokaHey
22-08-06, 23:39
Ok thx za odpowiedzi - pojeżdże trochę jeszcze na "fabrycznych" ustawieniach może się przyzwyczaje... jak nie to udam się na stacje jak radzicie :grin: