PDA

Zobacz pełną wersję : Zapowietrzajacy sie układ paliwowy??



WhIsTlEr
06-03-10, 11:25
Witojcie!
Mam oto problem(przypuszczqam ze to jest to) z zapowietrzajacym sie ukladem paliwowym od regulatora cisnienia do zbiornika i pompy.Ale cos mi podpowiada ze caly ukladzik jest ok tylko jest jakas inna przyczyna tego problemu.Moze macie jakies propozycje co ewentualnie moglbym obadac sprawdzic co jest nie tak ze sie tak dzieje.Efekt jest tego taki ze silnik lapie zadyszke jak mu sie wcisnie gwaltowniej gaz.Najczesciej przy normalnej jezdzie od 2 tys do 3tys pozniej jak mu sie w pędzel da to idzie rowno.Podobnie dzieje sie przy procedurze startowej.Silnik to d16y8.Dodam ze dotychczas w aucie zostal wymieniony aparat zaplonowy, swiece, wyregulowane zaworki, zaplon.Licze na pomoc
pozdro

skolopendra
06-03-10, 12:08
Mam oto problem(przypuszczqam ze to jest to) z zapowietrzajacym sie ukladem paliwowym od regulatora cisnienia do zbiornika i pompy.

mało prawdopodobne .

poszukaj w podobnych tematach na forum (pomijając te o zapowietrzonym układzie ):D

filtry ,wtryski ,wydech, etc

WhIsTlEr
06-03-10, 13:06
Filtry sa okey, wtryski wymienione.Ten wydech nawet w h22 dawał rade.
Jak malo prawdopodobne to, to co moze byc??
ja to tlumacze tak ze nie podaje paliwa odpowiednio.Listwa wtryskowa tez sprawdzona.

WhIsTlEr
07-03-10, 17:54
jakies pomysly??sugestie dot. tematu??

jasiek09
07-03-10, 19:18
wielu użytkowników gnębi taki problem w tym mnie w d15b2, z tego co wygooglowałem przez długi czas to wężyki podciśnieniowe do sprawdzenia, tps, wtryski..... jest o tym duuuużo . na zimnym silniku gdy jest jeszcze ssanie pewnie tego problemu nie ma ?

WhIsTlEr
07-03-10, 20:11
wężyki podciśnieniowe do sprawdzenia, tps
Jutro to sprawdzi moj mechanik glowny projektu...takze dam znaka czy to bylo to.Tez o tym myslalem.

na zimnym silniku gdy jest jeszcze ssanie pewnie tego problemu nie ma ?
No niestety nie ma reguly czasami szarpie czasami nie.Na przyklad od 3 dni jest wszystko okey.