PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z identyfikacja tulejek



Khalq
16-08-06, 22:46
Witam
Czy moglby mi ktos pomoc ?
Mam problem tzn nie ja tylko sprzedawcy w sklepie z identyfikacja tulejek.Pokazuje im ktore potrzebuje,ale oni nie potrafia zamowic wlasciwych tj. nie sa pewni ze to beda te ktorych potrzebuje.Chcieliby dostac te zuzyte wtedy byloby latwiej,ale ja potrzebuje auta i nie zostawie go wybebeszonego na kilka dni.

http://tulejki.w.interia.pl/tulejki.JPG

1 - Tulejka amortyzatora
2 - Tulejka wachacza poprzecznego
3 i 4 To sam nie wiem jak nazwac,zeby wymienic duzego cukierka musze wyciagnac caly wahacz a te tulejki sie zapiekly i musze je zniszczyc zeby to zrobic :)

Poprosze o nr katalogowe np JC jesli ktos potrafi wskazac.

Pozdrawiam i dzieki za pomoc !!!

Lukka
17-08-06, 09:35
Ostatnio kupowałem w JC (choc ponoc zakladanie tulei od nich to loteria), jak tylko dotre do domu spojrze na rachunki i powie Ci co i jak.

Khalq
17-08-06, 14:24
Ostatnio kupowałem w JC (choc ponoc zakladanie tulei od nich to loteria), jak tylko dotre do domu spojrze na rachunki i powie Ci co i jak.

Wiem o tym,ze JC to kicha dlatego chce kupic NOK-a ,ale potrzebuje nr JC zeby wiedzieli co maja zamowic w sklepie :)

LIO
17-08-06, 15:56
2 - Tulejka wachacza poprzecznego

GÓRNEGO :!:

Khalq
17-08-06, 16:04
2 - Tulejka wachacza poprzecznego

GÓRNEGO :!:

Tak,tak to juz mam naszczescie
Pozycje 3 i 4 tylko w oryginale i cholernie drogie :/
Pan sprzedawca zapodal opcje kupienia nieco wiekszych i delikatnie je podszlifowac zeby weszly w otwor.
Pozycja 1 ponoc nie ma tego w polsce tak powiedzial jeden gosc w serwisie Hondy,ale mam juz caly wachacz dolny poprzeczny (ten z 3 tulejkami)
A tulejki mi siadly do padl prawy tylny amor :/
Nie wiedzialem ze taka bida z tymi czesciami :(

Dzieki za pomoc geje :P

Lukka
19-08-06, 01:45
Chyba jednak za bardzo Ci nie pomoge. Nie wiem która, jest która ale ja do siebie na tył kupiłem:
- J54010A 2x
- J54004ANOK 2x
- J54002A 2x
- J54006A 2x
- J54010A 2x
- TED 0026289 2x (symbol z Foty bo w JC nie mieli)

Ta nr 1 byla wymianiana u mnie i jest dostepna w Polsce :lol: Swoja droga jak w Kielcach w ASO chcialem kupic cukierki, pracownik hondy poinformowal mnie ze jest to czesc nie wymienialna i ze sobie musze caly nowy wachacz sprawic - jedyne 990 pln netto :shock:

z rysunku wynika ze powino byc 16szt :? :?: ... musze to sprawdzic. Generalnie te podobne roznia sie od siebie srednica i elementami metalowymi. W JC maja zdjecia i wymiary. Zreszta jak cos zawsze mozesz wymienic lub oddac.

amstafy
20-08-06, 15:56
ja jakos wymienialem ta nr 1 :) i w POLSCE sa wiec cos slaby sklep masz:)