PDA

Zobacz pełną wersję : Honda Civic V Gen Htb spryskiwacz tylnej szyby



Jarutis
04-03-10, 01:21
mam pytanko w gen V htb nie leci mi plyn na szybe tylna co moze byc tego przyczyna? wina kabli, jakiejs pompki czy silniczka czy czegos innego??

Bogdan19
04-03-10, 01:25
mi nie leciało bo miałem zapchany spryskiwacz i kawałek rurki wcześniej, ogólnie to wyszedł glut z 5cm;]
sprawdz czy u ciebie nie jest podobnie;)

Maniek W-wa
13-04-10, 11:04
Podepnę się pod temat.
U mnie problem wygląda tak, że przy próbie włączenia spryskiwacza tylnego jest cisza.
Ostatnio dobrałem się do silniczka bo myślałem, że może prąd nie dochodzi albo coś nie kontaktuje, ale pod tym względem wszytko było OK.
Po odłączeniu wężyka pompka zaczeła działać. Podłączyłem wiec przy pompce i odłączyłm przy spryskiwaczu i płyn również leciał. Podłączyłem do dyszy i też wszystko zaczeło działać :rolleyes:
Dzisiaj znowu cisza :mad:
Czy możliwe, że jeśli ciśnienienie w pompce jest na jakimś poziomie (zapchana dysza, wężyk) to pompka się wogole nie włącza (nie słychać brzęczenia)?

elvis586
14-04-10, 14:57
Podepnę się pod temat.
U mnie problem wygląda tak, że przy próbie włączenia spryskiwacza tylnego jest cisza.
Ostatnio dobrałem się do silniczka bo myślałem, że może prąd nie dochodzi albo coś nie kontaktuje, ale pod tym względem wszytko było OK.
Po odłączeniu wężyka pompka zaczeła działać. Podłączyłem wiec przy pompce i odłączyłm przy spryskiwaczu i płyn również leciał. Podłączyłem do dyszy i też wszystko zaczeło działać :rolleyes:
Dzisiaj znowu cisza :mad:
Czy możliwe, że jeśli ciśnienienie w pompce jest na jakimś poziomie (zapchana dysza, wężyk) to pompka się wogole nie włącza (nie słychać brzęczenia)?

sprawdź kabeliki czy wyszystkie dobrzę łączą, może któryś jest przerwany, tak samo wtyka. u mnie wogóle nie działa silniczek, wie ktoś może czy da się coś z tym zrobić(czy da się go jakoś rozebrać) czy nowy?