PDA

Zobacz pełną wersję : Pływak



sebapl88
01-03-10, 15:34
Witam Panowie mam pytanie co może być przyczyna tego ze wskazówka od benzyny przemieszcza się na zakrętach albo w górę ? może miał ktoś taki przypadek i go rozwiązał ?

analyzer64
01-03-10, 16:39
O niedokładności wskaźnika paliwa w Vgen było już pisane parę razy :)

U mnie jest tak że gdy jest poniżej połowy zbiornika wskazówka opada przy skręcie w prawo, natomiast gdy skręcam w lewo unosi się troszkę, gdy jadę potem prosto wszystko się wyrównuje.

Nemereth
01-03-10, 16:59
Witam Panowie mam pytanie co może być przyczyna tego ze wskazówka od benzyny przemieszcza się na zakrętach albo w górę ? może miał ktoś taki przypadek i go rozwiązał ?

nie da się tego rozwiązać chyba, że zrobisz zbiornik paliwa jak strzykawkę, wtedy nie będzie bujać ;p

Czyli tak już ma być i się nic nie zmieni ;p

bladyjg
01-03-10, 17:11
ten problem wystepuje rowniez w 6 genie , u mnie to samo depniesz konkretnie w pedał to odrazu spada w dol i zaraz wraca do normy, lata jak glupia ta wskazowka :)) ale jak wyzej napisali to normalne :))

sebapl88
01-03-10, 19:42
aha czyli nic się nie da zrobić szkoda :(

karpik85
01-03-10, 22:52
Ja to napisze po raz kolejny. Może mam coś zepsute ale u mnie na zakrętach wskaźnik się nie rusza, to samo przy jeździe pod górę lub z góry. Po zatankowaniu do pełna i odpaleniu bardzo powoli idzie do góry i na F jest dopiero po ok. minucie.
Zauważylem natomiast, że "paliwa ubywa" jak się pociśnie troche, a potem przy spokojnej jeździe znów się podniesie ale to minimalne różnice.

Miom zdaniem tak jest spoko. W Oplu, którym mam czasem okazje jeździć jest tak, że wskaźnik stoi równo tylko jak się nie jedzie. W trakcie jazdy lata w każdą stronę bez przerwy, co jest wkurzające.