PDA

Zobacz pełną wersję : brak tylnych swiatel mijania



dismo
28-02-10, 19:53
jak wyzej w temacie
bezpieczniki ok a zarowek jeszcze nie sprawdzalem ale czy to mozliwe zeby sie przepalily dwie naraz ?
stop dziala przeciwmgielne tez

skolopendra
28-02-10, 19:53
a zarowek jeszcze nie sprawdzalem ale czy to mozliwe zeby sie przepalily dwie naraz ?

tak

dismo
01-03-10, 10:57
dzisiaj rano sprawdzilem zarowki i sa dobre pala sie dwa wlokna
ktos ma pomysl co moz byc przyczyna braku swiatel

konieczko
01-03-10, 11:24
sprawdż czy napięcie dochodzi do oprawki

dismo
01-03-10, 12:30
napiecie jest bo skoro swiatlo stopu dziala to musi byc bo to chyba jest ta sama zarowka jezeli dobrze mniemam

Adam830509
01-03-10, 12:57
Niestety nie jest to ten sam prąd. jak nie będziesz miał prądu na przewodzie przy samej lampie( tzn tam masz dwa plusy i jeden minus) to musisz patrzeć dalej po przewodzie. może też być że nie łączy ci przełacznik przy kieracie. Ale na początek sprawdź przy samej lampie.

dismo
01-03-10, 13:03
może też być że nie łączy ci przełacznik przy kieracie.
banetka dziala bo przod swieci

Adam830509
02-03-10, 13:06
Cytat:
Napisał Adam830509
może też być że nie łączy ci przełacznik przy kieracie.

banetka dziala bo przod swieci

dismo masz rację, to obstawiałbym na przewód od tylnych postojowych

dismo
02-03-10, 20:35
to obstawiałbym na przewód od tylnych postojowych
ale co moglobyc przyczyna tego ze sie tak zrobilo ???zwarcie ?

Adam830509
03-03-10, 13:28
Może być syf po zimie lub poprostu pękł przewód w izolacji. Przyczyny mogą być różne. spojrzę dziś do auta i napiszę Ci jaki kolor przewodu musisz sprawdzić. sprawdzisz przy lampie i jak tam nie będzie prądu to będziemy myślec dalej.

klor przewodu przy lampie to albo czerwono czarny albo zielono biały. sprawdz czy masz tam prad bo problem moze lezec w samej oprawce. a jak to nie pomoze to pod plastikiem w bagaju masz kostke tylko trzeba ja wysunąć za przewody bo jest schowana może tam jest problem. jak sprawdzisz to daj znać.

xandu
03-03-10, 14:49
gdzies w jakims temacie ktos pisal ze mu nie dzialaja przednie mijania i przyczyna byl wlasnie przelacznik przy kierownicy, nie wiem jak tam jest, nie rozbieralem, ale wnioskujac z tamtego tematu nie wykluczalbym takiego problemu nawet gdy przod swieci normalnie.

Adam830509
03-03-10, 17:23
prawda. trzeba sprawdzić wszystko po kolei.

dismo
03-03-10, 22:04
no bede grzebal dalej nie ma wyjscia
dzieki za informacje

problem rozwiazalem ale nie jestem pewien co bylo przyczyna tego ...
bezpieczniki pod maska wypilem i mostkowalem wtedy swiatla zaczely dzialac pozniej wczepilem ten sam bezpiecznik i tez dziala wiec nie wiem moze to przez syf