PDA

Zobacz pełną wersję : Stacyjka



coppi
25-02-10, 18:03
Hej,
Zdiagnozowala sie u mnie stacyjka. Ze po zapaelniu od razu gasnie - rozebralem kostke, przeczyscilem i jest poprawa. To ewidentnie stacyjka.
Tylko po dwoch dniach dziewczyna dzwoni, ze nie moze odpalic. No i te 30km musialem jechac ratowac ;). Macie jakies sposoby na podratowanie tej stacyjki/kostki. Ja jeszcze podlozylem pod sprezynki cos i niby bardziej dociskaja. A tych blaszek nie bardzo da sie dogiac, dlatego pytam o jakies ciekawe patenty.
D15B2

kiler113
25-02-10, 20:04
najlepiej wymien kostke, bedzie spokoj :)

coppi
26-02-10, 16:17
Oryginal w ASO 220PLN - tak z ciekawosci zadzwonilem.

Uzywki to moga dac podobny efekt jak moja. Takze ta 'regenereacja' wydaje sie rozsadna.

Tylko jak??

Chipsy2
26-02-10, 23:15
Szukanie zajęło mi dokładnie 15 sekund :
http://www.allegro.pl/item925010984_kostka_stacyjki_honda_civic.html

fastfurious1
27-02-10, 08:48
ja wymienialem stacyjke, nie ma innej rady chyba, znaczy sie kostke

Budziniak
27-02-10, 08:57
Przekręcam kluczyk na zapłon i dalej na rozruch lecz cisza rozrusznik nie kręci dopiero załapuje jak wyjmę i wsadzę kluczyk.
Czy to też jest wkestia tej kostki z aukcji ???
Jak na razie odpala ale w końcu może się coś tak zesrać że laweta będzie grana
Tomku przepraszam za podpięcie pod Twój temat

coppi
27-02-10, 14:12
Szukanie zajęło mi dokładnie 15 sekund :
http://www.allegro.pl/item925010984_kostka_stacyjki_honda_civic.html

Taki zamiennik to juz jest cos. Nie wyglada zle. I cos slabo u mnie z szukaniem ;) Dzieki


Przekręcam kluczyk na zapłon i dalej na rozruch lecz cisza rozrusznik nie kręci dopiero załapuje jak wyjmę i wsadzę kluczyk.
Czy to też jest wkestia tej kostki z aukcji ???
Jak na razie odpala ale w końcu może się coś tak zesrać że laweta będzie grana
Tomku przepraszam za podpięcie pod Twój temat

Nie ma sprawy. JA juz problem rozwiazalem.

A te Twoje objawy to troche inne jednak. JAk przekrecasz na zaplon to normalnie wsysztko dziala - nawiewy, kontroli (olej, alternator, check engine). I umnie rozrusznik krecil, tylko jak puscilem kluczyk, od razu gasl.

stolarz
28-02-10, 12:02
co do kostki to miałem to samo że w pewnym położeniu nie łączyła. ja osobiście zakupiłem używkę którą sprawdziłem przed zakupem. dałem 30zł i mam spokój