PDA

Zobacz pełną wersję : lusterko 5 gen



DarekVTI
24-02-10, 19:57
witam mam takie pytanie czy lusterko zewnetrzne do coupe bedzie pasowało od sedana ????

dzib
24-02-10, 20:05
Powinno pasować ale jak już kupujesz to z adapterem. Ja wymieniałem u siebie i popełniłem błąd. Kupiłem uszkodzone (wiadomo... taniej) miało uszkodzony adapter. W moim był dobry i chciałem tylko zamienić. Nie udało się bo śruby były w innych miejscach, dodatkowo były jeszcze jakieś bolce. Musiałem sam przerabiać... Kleić... Wiercić... Itd. Zajęło mi to cały dzień i tyle nerwów że nie warto było tych pieniędzy jakie zaoszczędziłem

DarekVTI
24-02-10, 20:10
mam możliwość kupic całe kompletne lusterko w dobrej cenie ale od sedana i musze mieć konkretną odpowiedz bonie chcem nic przerabiac

rp.losiu
24-02-10, 20:32
Ja nie wiem dokładnie ale spoglądając na alledrogo są np lusterka z adapterami do qp i hb... o sedanie nie ma mowy..
wiec wydaje mi sie ze sedan ma inny adapter.
http://www.allegro.pl/item922268397_lusterka_m3_full_opcja_black_honda_c ivic_hb_coupe.html

nike69
25-02-10, 00:58
radze uwazac bo ja kupilem niby od hb a sie okazalo ze lipa nie pasuje bo wlasnie sruby w innych miejscach byly i musialem samo szklo przelozyc co wcale nie jest takie proste, przynajmniej dla mnie nie bylo i do tego teraz jest tak poluzowane ze jak trzasne drzwiami to opada na dol szybka

timor
25-02-10, 07:43
nie pasuje na 100%, takie same ma hb i coupe, sedan ma inne

DarekVTI
25-02-10, 14:29
dzieki za odpowiedz pozdrawiam :)