PDA

Zobacz pełną wersję : Śruba w kole



manuel
11-08-06, 22:38
Wymieniałem drążki po obu stronach w układzie kierowniczym. Koleś jak odkręcał śruby udarem urwał jedną i mowil ze tak bylo i sie wypieral. Co mam teraz zrobić?? Śruba jest w środku lekko odstaje, lata na boki i mozna nia krecic na lewo jak i prawo i nie da się odkręcić:( pomocy!!!:((

civic45
11-08-06, 23:34
ale śróbę od drążka

manuel
11-08-06, 23:36
śróbę od koła

matri
12-08-06, 14:02
Chodzi ci o to, że szpilka od koła obraca się razem z nakrętką i nie można odkręcić koła ?

Jeśli tak to miałem podobne przeboje po tym jak w wulkanizacji przekręcili mi szpilki pneumatem - niestety zobaczyłem to dopiero jak chciałem wymienić klocki, a tu nakrętka obraca się razem ze szpilką i nie można jej odkręcić i zdjąć koła.

Jedyną radą było odcięcie nakrętki (tak żeby można było zdjąć koło), zdjęcie piasty i wymiana szpilek na nowe. Nie wiem czy tak się powinno to robić i taka jest prawidłowa metoda naprawy, ale tak właśnie wymieniali przekręcone szpilki w moim civic'u.

manuel
12-08-06, 14:55
kurcze musze jakos to zrobic;/
ale jeszcze nie wiem co dokladnie

Member23
17-01-07, 17:35
Mam wlasnie taki sam problem....dzis odkrecalem kolo...i urwalem srube..... :bicie: moge jezdzic poki co na 3 srubach?? (zreszta glupie pytanie bo i tak bede)... pozatym czy musze zmieniac piaste czy fakycznie da sie zmienic tylko szpilki na piascie?? prosil bym o mozliwie szybka odpowiedz...
Pozdrawiam

reXio
17-01-07, 17:59
da sie wymienic same szpilki. Sa wprasowywane w piaste. Mozna wybic i wlozyc nowa.

mozes
17-01-07, 18:04
Dyskretnie ;) podepnę się pod temat z takim zapytanie czy można gdzieć dokupić śrubę którą dokręcamy półośkę byłem w Inter Carsie i do Hondy nie mają wogole takiej :części" :// gdzie to można dostać?

Member23
17-01-07, 19:31
da sie wymienic same szpilki. Sa wprasowywane w piaste. Mozna wybic i wlozyc nowa.
dziekuje bardzo za odpowiedz... jeszcze tylko malutkie pytanie...gdzie szukac tych szpilek?? w sklepach czy po szrotach?? domyslam sie ze nie powinna byc to kosztowna "operacja" - wymiana takiej szpilki?