PDA

Zobacz pełną wersję : check immo



falek84
24-02-10, 07:27
jadac zaczela mi migac kontrolka od immo i po chwili wyskoczyl check i przestal dzialac predkosciomierz. Normalnie moglem tak jechac do chwili gdy wylaczylem zaplon. Teraz ponownie juz nie moge uruchomic, kontrolka od immo wogole nie miga i zniknela tez kontrolka od ladowania. Co to moze byc tak jakby cos z masa.
Wiem ze musze zrobic diagnostykie, ale obecnie nie mam mozliwosci bo zostawilem auto i dotarlem do domu busem.
za wszelka pomoc dzieki.

civic ej6 d16y7

edit
wywala blad 41 grzalka sondy.
ten blad wogole nie ma pokrycia z objawami, juz kiedyc mialem ten blad objawy byly zupelnie inne po zmianie sondy wszystko wrocilo do normy.

problem rozwiazany mozna skasowac

Berni1985
25-02-10, 16:45
Bezpiecznik nr 15 przepalony i nie oznaczony na tabliczce. Miałem to samo w tym samym modelu. Pozdrawiam

falek84
25-02-10, 20:11
wiem juz to ustalilem tylko, ze jest problem bo caly czas przepala ten bezpiecznik. Szukalem zwarcia, ale nie moglem znalezc. Odstawilem do elektryka zobaczymy co z tego wyjdzie.

Berni1985
01-03-10, 14:42
Napisz co mechanik wykryje, u mnie na razie po wymianie bezpiecznika wszystko działa. Straszna lipa jest z tym że pod ten bezpiecznik podpięty jest nie tylko immo ale też np alternator, wiec przez głupie zwarcie uziemia samochód całkowicie

falek84
01-03-10, 16:38
znalazl jakies zwarcie na kablach w komorze silnika. Z tego co mowil to juz mial odpuscic bo za cholere nie mogl znalezc, kolec uchodzi za jednego z lepszych elektrykow w miescie.