PDA

Zobacz pełną wersję : Nie dzialaja zamki w drzwiach i woda pod nogamiKierowcyHelp!



3dan
07-08-06, 02:54
Witam,mam dwa pytania:
1.Zatrzasnolem ostatnio kluczyki, probowalem otworzyc hanie dlubiac w zamku od tylnej klapy, ktory spisalem na straty jednak nic to nie dalo,meczylem sie z kilka ladnych godzin zeby dostac sie do srodka probowalem roznych sposobow miedzy innymi:przesuniecia ciegien w drzwiach poprzez wlozenie miedzy szybe a uszczelke roznych drutow itp,odlaczenia akumulatora wiem ze to glupota bo nie mam alarmu tylko sama centralke ale probowalem wszystkiego ,wkoncu znajomy otworzyl mi auto w 5 min:) i teraz po otwarciu mam taki problem ze centralka dzila tylko z pilota po wlozenie kluczyka do zamkow, czy to od strony pasazera, czy kierowcy nie mozna ani zamknac ani otworzyc drzwi dodaje ze przy tych zamkach nie kombinowalem.Czy to mozliwe ze moglem cos uszkodzic w zamku probojac przesunac ciegna w drzwiach w sposob jak wyzej opisalem???i czy po kupnie innych zamkow ,jezeli bedzie to ostatecznosc mozna dopasowac je do kluczyka od starych zamkow??

2.Dzis zostawilem hanie na krotkotrwalym ale intensywnym deszczu po czy zauwazylem,ze po stronie kierowcy na podlodze w okolicy dzwigni od przedniej klapy patrzac z gory jest mokro i to tak konkretnie nigdy wczesniej mi sie to nie zdazylo i to przy intensywniejszych opadach.Wykluczam dostanie sie wody od spodu poniewaz samochod stal.Gdzie moze byc tego przyczyna,czy ktos mial podobny problem u siebie????
Sorry jezeli ktos zasnol przy czytaniu tego posta:):)

ppm702
08-08-06, 10:56
1. raczeni nic związanego z Twoimi przejściami

2. stawiam na antenę w słupku - swoją na wiosnę potraktowałem siliconem, bo tez ciekła

M@rcin
08-08-06, 13:47
to chyba jakieś fatum hehe bo u mnie też w czasie deszczu wykładzina pod nogami kierowcy jest mokra. wczoraj wyjąłem uszczelke, zdemontowałem podszybie wszystko ładnie wyczyściłem i potraktowałem silikonem. dzisiaj założe uszczeliki i będe testował, a przy okazji zajme się też antenką(tak na przyszłość)

3dan
08-08-06, 14:53
1. raczeni nic związanego z Twoimi przejściami

2. stawiam na antenę w słupku - swoją na wiosnę potraktowałem siliconem, bo tez ciekła
1.to znaczy ze je poprostu ot tak .............. trafil,dziwne bo do tego zdarzenia dzialaly ok
2.antena odpada bo znajduje sie w slupku po stronie pasazera a tam jak narazie sucho i mam nadzieje ze tak pozostanie

greczko
09-08-06, 01:10
teraz po otwarciu mam taki problem ze centralka dzila tylko z pilota po wlozenie kluczyka do zamkow, czy to od strony pasazera, czy kierowcy nie mozna ani zamknac ani otworzyc drzwi dodaje ze przy tych zamkach nie kombinowalem.

Ad 1. O ile dobrze rozumiem ten kawałek z centralką, to masz centralny zamek a nie masz alarmu? Moim skromnym zdaniem (założyłem w życiu dwa razy centralny zamek) albo uszkodziłeś siłownik master - ten w drzwiach kierowcy - albo przewód sterujący który od niego odchodzi. Spróbuj zdjąć tapicerkę lewych drzwi i rzuć okiem, co dobrego tam narobiłeś.

BTW: po co ci otwieranie drzwi kluczykiem, skoro masz centralkę alarmową która zamkiem steruje???

3dan
09-08-06, 03:48
Ad 1. O ile dobrze rozumiem ten kawałek z centralką, to masz centralny zamek a nie masz alarmu?
dokladnie tak :)


BTW: po co ci otwieranie drzwi kluczykiem, skoro masz centralkę alarmową która zamkiem steruje???

w sumie to niby nie potrzebne,ale jak mi np pilot centralki sie z........... to chcialbym miec jeszcze mozliwosc dostatania sie do srodka:)

Jutro bede rozbieral i obadam co ja tam narobilem przy tym zamku.