PDA

Zobacz pełną wersję : Pomarańczowa Kontrolka...Problem



pacha
06-08-06, 01:07
Witam mam prolem z moja Civiczkom.a Wienc podczas odpalanie świeci mi sie jakaś dziwna pomarańczowa kontrolka(nie wiem co oznacza) po czym gaśnie,a nieraz podczas jazdy zapala sie i świeci puzniej gaśnie itd.czy jest to normalne i co oznacza taka pomarańczowa kontrolka.Panowie pomurzcie jestem świerzy w temacie.Z góry dziękuje za Odpowiedzi

pacha
06-08-06, 01:07
Witam mam prolem z moja Civiczkom.a Wienc podczas odpalanie świeci mi sie jakaś dziwna pomarańczowa kontrolka(nie wiem co oznacza) po czym gaśnie,a nieraz podczas jazdy zapala sie i świeci puzniej gaśnie itd.czy jest to normalne i co oznacza taka pomarańczowa kontrolka.Panowie pomurzcie jestem świerzy w temacie.Z góry dziękuje za Odpowiedzi

ppm702
06-08-06, 11:11
check engine, czy rezerwa ;) :?:

ppm702
06-08-06, 11:11
check engine, czy rezerwa ;) :?:

matekLDZ
06-08-06, 16:22
to w 4g jest rezerwa?:) ja juz jeszcze prawie rok i nie widzialem by sie zapalila... a jesli bak ma 45 l to schodze prawie do 5 l... i mi sie nie pali...:/

havok
06-08-06, 16:25
Narysuj schemat, w którym miejscu. Będzie nam łatwiej.



pomurzcie jestem świerzy w temacie
W temacie ortografii chyba też. Proponuję zaprzyjaźnić się z Wordem (męczył znajomością ortografii nie będę ;) ).

pacha
06-08-06, 19:54
Mieści się ona w prawym dolnym rogu

havok
06-08-06, 20:38
Czyli która lampka? Podaj rząd i kolejność od lewej.

http://i6.ebayimg.com/01/i/07/ea/6f/ea_3.JPG

pacha
07-08-06, 16:07
Mam inne zegary ale już wiem chyba co to jest niby check engine zapala sie jak wkładam kluczyk poczym gaśnie i słychać takie pstryknięcie,już nie zapala sie w trakcie jazdy dziękuje za pomoc

chichol
16-08-06, 00:23
Mam inne zegary ale już wiem chyba co to jest niby check engine zapala sie jak wkładam kluczyk poczym gaśnie i słychać takie pstryknięcie,już nie zapala sie w trakcie jazdy dziękuje za pomoc
wydaje mi się że mówisz o tym jak załącza się pompa paliwa zdaje się.. tak mi się zawsze wydawało.. jak nie to niech mnie ktoś poprawi.. Przy okazji powinno Ci się zapalać pare onnych kontrolek w tym momencie.. nieprawdaż.. ;) ?