PDA

Zobacz pełną wersję : Spinki zderzaków



Calypso
10-02-10, 10:08
Witam.
Będę ściągał do malowania zderzaki z hondy civic coupe 95r i chciałbym się Was zapytać czy może wiecie jakie dokładnie oraz ile sztuk spinek posiada zderzak przód/tył?
Znalazłem wyszukiwarkę http://www.spinkisamochodowe.pl/#
Tutaj jest kilka rodzai dlatego pytam bo może ktoś ściągał zderzaki i orientuje się jakie spinki są potrzebne i mniej więcej w jakiej ilości... Dzięki za odpowiedzi, pozdrawiam! ;)

tomalacivic
11-02-10, 19:46
Kolego ja kupy walem spinki do zderzaka i grilla to numer spinki co stronkę podałeś B17267 pasują do grilla i do tylnego zderzaka w sedanie ale to będzie to samo a cena nie jest taka straszna.

Tompro
11-02-10, 20:04
Jakie spinki chcesz kupować? Gdzie niby idące? Nie wiem jak u Ciebie, ale ja oba zderzaki w Coupe 5 gen mam na śrubach więc nie bardzo wiem o co pytasz. Do normalnego ściągnięcia i założenia zderzaka nie są potrzebne żadne spinki.

Nemereth
11-02-10, 20:15
Kolega ma na myśli spinki trzymające zderzak po rogach żeby nie odstawał chyba

Tompro
11-02-10, 20:19
Nie ma żadnych spinek które się niby niszczą przy ściąganiu zderzaka. Zderzaki u mnie ściągam z zamkniętymi oczami i nie wiem co tam można wymieniać ze względu na zdjęcie lub założenie. Wykręcasz śrube później ją wkręcasz i po co tu wymiana plastikowego gniazda w które ona wchodzi?
Mi się bardziej wydaje, że kolega który założył temat nawet się nie wysilił, żeby zajrzeć pod maske czy do bagażnika, tylko od razu założył wątek i tyle.

Nemereth
11-02-10, 21:23
Więc co jest przyczyną że na rogach tylnego zderzaka odstaje pod światłami ? (prześwit między elementami jest większy niż na pozostałej lini)

Calypso
12-02-10, 01:39
Kolega się wysilił... I zobaczył że po bokach są plastikowe białe spinki które mocują zderzak... U mnie te spinki po jednej stronie po prostu puściły i na razie nie ściągałem zderzaka żeby sprawdzić... Dlatego zadałem pytanie czy takowe spinki są jeszcze w innych miejscach co wiąże się z ich ilością.

Tompro
12-02-10, 06:03
Więc co jest przyczyną że na rogach tylnego zderzaka odstaje pod światłami ? (prześwit między elementami jest większy niż na pozostałej lini)

Przy tylnym to są dwa uchwyty z boków auta i one podtrzymują zderzak. Do dostania tylko w ASO (ja nigdzie indziej nie znalazłem) numer: 71598-SR4-000.


Kolega się wysilił... I zobaczył że po bokach są plastikowe białe spinki które mocują zderzak... U mnie te spinki po jednej stronie po prostu puściły i na razie nie ściągałem zderzaka żeby sprawdzić... Dlatego zadałem pytanie czy takowe spinki są jeszcze w innych miejscach co wiąże się z ich ilością.

No to trzeba było odrazu tak napisać ;) Tulejka zderzaka HONDA : B18415.
http://www.margotjg.com/sklep/product_info.php?products_id=105

Potrzebujesz 4 sztuki.

Calypso
12-02-10, 10:50
Dzięki Tompro za wskazanie spinek ;) A czy te mocowania tylnego zderzaka znajdują się również na rogach tak jak w przypadku przodu?

Tompro
12-02-10, 11:06
Tak, też na rogu. A te podpórki z ASO znajdują się mniej więcej na środku boku zderzaka, z tym, że na nie się zderzak tylko nakłada.