PDA

Zobacz pełną wersję : pomocy nie dziła licznik gdzie jest koska przy skrzyni niem oge znalez



dabek505
06-02-10, 16:18
pomocy nie dziła licznik gdzie jest koska przy skrzyni niem oge znalez

Budziniak
06-02-10, 16:33
Jeszcze raz dokładnie opisz o co Ci biega bo piszesz mało zrozumiale ziom

SajmonLP
06-02-10, 16:36
otwierasz maske, i jak masz skrzynie biegów, to do góry jest kostka wpięta w skrzynie, znaleźć łatwo bo to widocznie jest tylko trzeba łeb tam włożyc :) Jak Ci się swieci "check" to szukaj tam problemu, a jak nie świeci Ci się to padł licznik, może był cofany? albo zrobiły się zimne luty na układzie licznika i wystarczy przelutować. Sam to przerabiałem.

carllo7
13-11-11, 17:48
a gdzie szukać problemu jak raz działa licznik a raz nie.... podnosi to czasem ciśnienie człowiekowi to będzie kość na skrzyni czy raczej licznik???

wwljohn
13-11-11, 18:38
a gdzie szukać problemu jak raz działa licznik a raz nie.... podnosi to czasem ciśnienie człowiekowi to będzie kość na skrzyni czy raczej licznik???

Jak kolega SajmonLP podsumował - jeśli nie świeci się check szukaj w zegarach. Jeśli wywala check, chyba że non stop falują zegary i nie wywala to szukaj w zaśniedziałej najczęściej kostce. Wystarczy wyczyścić złącze i piny w impulsatorze. Jeśli to nie pomoże, to cóż...impulsator w najgorszym przypadku. Wymiana i ogólnie czyszczenie jest szybkie i mało uciążliwe :)

kjmuszek
14-11-11, 15:17
a gdzie szukać problemu jak raz działa licznik a raz nie.... podnosi to czasem ciśnienie człowiekowi to będzie kość na skrzyni czy raczej licznik???
Ale chodzi Ci o całe zegary czy np. sam obrotek lub prędkościomierz ?

carllo7
19-11-11, 20:47
tylko prędkościomierz wali w c**** a teraz jest tak że jak przejadę z 10 km to nagle działa jak funkiel nówka hehe

Kolo3110
19-11-11, 23:35
Siemanko:p U mnie było to samo jak carllo7 pisał wyczyściłem tą kostke od skrzyni i jak reka odjał działa cały czas. Fakt że z nawigacja sie nie zgrywał o pare km zawyżał ale działa:cool:

carllo7
23-11-11, 21:57
Kolo3110 Czyściłeś tylko tą kostkę elektryczną czy dobierałeś się do czegoś jeszcze??? Czym ją czyściłem ????? trzeba mieć cienkie rączki żeby ją rozpiąć zwłaszcza jak nikt tam nie zaglądał przez 15 lat

Kolo3110
23-11-11, 22:27
carllo7 hehe do duzych nie naleze. A czym czyściłem??? haha wziałem matuli pilniczek do paznokci taki maly i jakos poszlo:p chyba dobrze nie stykał i dlatego raz dzialal a raz nie:mad:

młodyBogdan
23-11-11, 23:35
to na pewno impulsator, mialem to samo, wymiana pomogla ale byc moze u ciebie wystarczy wyczyscic