PDA

Zobacz pełną wersję : Eg2/eg5/eg9



Nemereth
04-02-10, 20:43
Witam,

Poszukuję różnic w wersjach jak w temacie. Interesuje mnie konkretnie Honda Civic Hatchback (tylko z silnikiem D16Z6 i z marketu US).

1. Czym się różnią te modele (dane techniczne, wyposażenie, skrzynia biegów, elektryka, nagłośnienie itp)
2. One były jako SI czy jako EX/EX-V (jakie różnice między oznaczeniami)
3. Jakie były heble ? 262 przod czy 240 ?
4. ktore były z ABS a które bez


to chyba tyle moich ciekawości na razie :)


Z góry dziękuję za rzeczowe wypowiedzi :)

artek0903
04-02-10, 20:58
Poszukuję różnic w wersjach jak w temacie. Interesuje mnie konkretnie Honda Civic Hatchback
to zmien temat bo zdaje sie ze eg2 to del sol a eg9 sedan b16

Nemereth
04-02-10, 21:05
Fakt, przepraszam :) nie spojrzałem na podpis pod tabelą z silnikami ;) Już poprawiłem i to zmienia sporo postać rzeczy, więc pokompletuje informacje z forum zawężając do USDM :)

LIO
04-02-10, 21:16
to ja juz nie wiem o co Ty pytasz
edytowales temat
i pytasz o EG5 z D16Z6 i o róznice
EG5 to Hb z silnikiem 1.6
coupe ma inne oznaczenie, sedan jeszcze inne

Nemereth
04-02-10, 21:18
Na początku nie spojrzałem, że Eg2 to del sol a eg9 to sedan.

Chodzi teraz o to

1. Jakie oznaczenia miały (One były jako SI czy jako EX/EX-V (jakie różnice między oznaczeniami)) (przy silniku D16Z6 były te oznaczenia modeli że w nich był ten silnik)
2. Czym się różnią te modele (dane techniczne, wyposażenie, skrzynia biegów, elektryka, nagłośnienie itp w nawiązaniu do oznaczeń)
3. Jakie były heble ? 262 przod czy 240 ?
4. ktore były z ABS a które bez

LIO
04-02-10, 21:38
nadal nie wiem o co pytasz
interesuja Cie civic z silnikiem D16Z6, ale w jakich nadwoziach, z jakiego rynku ?
jak to okreslisz, to bedzie mozna dalej dyskutowac

generalnie pisane na forum milion razy
hb przód i tył tarcze srednica 240mm
sedan tak samo
coupe przód 262mm a tył bębny
ABS był w opcji, nie w standardzie, wiec zdarzaja sie modele które mialy ABS, wtedy automatycznie tarcza 262 przód jesli byla mniejsza
reszta wyposazenia w ESi byla jednakowa dla modeli nadwozia i jak wszedzie wyposazenie opcjonalne

Nemereth
04-02-10, 22:01
interesuja Cie civic z silnikiem D16Z6, ale w jakich nadwoziach, z jakiego rynku ?
D16Z6 w Hatchbacku z rynku USDM

hb przód i tył tarcze srednica 240mm
sedan tak samo
coupe przód 262mm a tył bębny
ABS był w opcji, nie w standardzie, wiec zdarzaja sie modele które mialy ABS, wtedy automatycznie tarcza 262 przód jesli byla mniejsza
reszta wyposazenia w ESi byla jednakowa dla modeli nadwozia i jak wszedzie wyposazenie opcjonalne
i to jest mniej więcej odpowiedź.

Tylko co z oznaczeniami Ex/Ex-V czy SI ktore sa przy opisie d16z6 pod wzgledem modeli w ktorych wystepowal.

Zapomniałbym... Co ze skrzynią biegów? były w eg5 d16z6 manuale czy automaty, lub opcjonalnie?

Tak w ogóle, dzięki LIO za pomoc i kilka informacji :)