PDA

Zobacz pełną wersję : Wycieraczki przednie



greggrey
31-07-06, 19:42
Aktualnie mam 480/450 ale na allegro znalazłem dedykowane do 5g 510/450. Który rozmiar jest optymalny?
Pozdrawiam

Matey
31-07-06, 19:43
optymalny bedzie 490/450... Ja u siebie mialem 480/450, ale chyba 510 bedzie wiecej szyby ogarniac...

Malak
31-07-06, 21:03
Zalecany przez producenta to 51 i 45cm, tak tez mam u siebie i jest dobrze.

silek
04-08-06, 08:38
Maly OT:
czy EG3 rozni sie rozmiarami od EG4?

silek
04-08-06, 08:38
Maly OT:
czy EG3 rozni sie rozmiarami od EG4?

Matey
04-08-06, 10:10
czy EG3 rozni sie rozmiarami od EG4?

No nie moge... Tak do EG3 sa 2 razy mniejsze wycieraczki... :/

Matey
04-08-06, 10:10
czy EG3 rozni sie rozmiarami od EG4?

No nie moge... Tak do EG3 sa 2 razy mniejsze wycieraczki... :/

silek
04-08-06, 10:41
No nie moge... Tak do EG3 sa 2 razy mniejsze wycieraczki... :/Przeczytaj dokladnie jeszcze raz mojego posta. Moje pytanie nie dotyczylo wycieraczek.
Koniec OT.

silek
04-08-06, 10:41
No nie moge... Tak do EG3 sa 2 razy mniejsze wycieraczki... :/Przeczytaj dokladnie jeszcze raz mojego posta. Moje pytanie nie dotyczylo wycieraczek.
Koniec OT.

Matey
04-08-06, 10:43
a powiedz na logike? Czemu niby mialyby sie roznic rozmiarami ? Ta sama buda, wszystko to samo tylko silnik inny...

Matey
04-08-06, 10:43
a powiedz na logike? Czemu niby mialyby sie roznic rozmiarami ? Ta sama buda, wszystko to samo tylko silnik inny...

silek
04-08-06, 11:11
a powiedz na logike? Czemu niby mialyby sie roznic rozmiarami ? Ta sama buda, wszystko to samo tylko silnik inny...
Widze ze "forum" rozumiemy inaczej.
Ja jak mam pytanie to szukam odpowiedzi w archiwum albo je zadaje.
Ty nie odpowiadasz na moje pytanie tylko wrzucasz nic nie wnoszace do tematu smieci. Czasami jak sie nie ma nic madgrego do powiedzenia to lepiej nie otwierac geby.

A moje pytanie sie pojawilo stad ze nie wiem, jezeli nie bylo to dla ciebie oczywiste. Gdybym wiedzial to bym nie pytal. proste i logiczne.

Na przyszlosc jak juz zabierasz glos to albo odpowiedz komus na zadane pytanie albo nie zawracaj glowy i czasu innym uzytkownikom forum swoimi nieciekawymi nic nie wnoszacymi i w dodatku nietrafionymi pytaniami.

no offence, peace ;)

silek
04-08-06, 11:11
a powiedz na logike? Czemu niby mialyby sie roznic rozmiarami ? Ta sama buda, wszystko to samo tylko silnik inny...
Widze ze "forum" rozumiemy inaczej.
Ja jak mam pytanie to szukam odpowiedzi w archiwum albo je zadaje.
Ty nie odpowiadasz na moje pytanie tylko wrzucasz nic nie wnoszace do tematu smieci. Czasami jak sie nie ma nic madgrego do powiedzenia to lepiej nie otwierac geby.

A moje pytanie sie pojawilo stad ze nie wiem, jezeli nie bylo to dla ciebie oczywiste. Gdybym wiedzial to bym nie pytal. proste i logiczne.

Na przyszlosc jak juz zabierasz glos to albo odpowiedz komus na zadane pytanie albo nie zawracaj glowy i czasu innym uzytkownikom forum swoimi nieciekawymi nic nie wnoszacymi i w dodatku nietrafionymi pytaniami.

no offence, peace ;)

Matey
04-08-06, 11:12
to Ci juz odpowiem zgodnie z pytaniem... Nie EG3 od EG4 w rozmiarach niczym sie nie roznia... Roznia sie silnikiem... :roll: :roll:

Matey
04-08-06, 11:12
to Ci juz odpowiem zgodnie z pytaniem... Nie EG3 od EG4 w rozmiarach niczym sie nie roznia... Roznia sie silnikiem... :roll: :roll:

silek
04-08-06, 11:23
to Ci juz odpowiem zgodnie z pytaniem... Nie EG3 od EG4 w rozmiarach niczym sie nie roznia... Roznia sie silnikiem... :roll: :roll:
Dzieki wielkie za help. Wlasnie takiej odpowiedzi oczekiwalem. Rozwiales wszystkie moje watpliwosci.
thx

silek
04-08-06, 11:23
to Ci juz odpowiem zgodnie z pytaniem... Nie EG3 od EG4 w rozmiarach niczym sie nie roznia... Roznia sie silnikiem... :roll: :roll:
Dzieki wielkie za help. Wlasnie takiej odpowiedzi oczekiwalem. Rozwiales wszystkie moje watpliwosci.
thx

ceelx
04-08-06, 11:26
silek byl temat o wycieraczkach i zadales pytanie ni stad ni z owat. takze nie czepiaj sie jak matey to zle zrozumiel.
jakbys sie zapytal w "pertolnik topik" to bys uzyskal odp. i nic takiego nie mialo by miejsca. takze nie miej do niego pretensji z enapisal to co napisal ;)

ceelx
04-08-06, 11:26
silek byl temat o wycieraczkach i zadales pytanie ni stad ni z owat. takze nie czepiaj sie jak matey to zle zrozumiel.
jakbys sie zapytal w "pertolnik topik" to bys uzyskal odp. i nic takiego nie mialo by miejsca. takze nie miej do niego pretensji z enapisal to co napisal ;)

ppm702
04-08-06, 11:29
EOT Panowie, nie kłócić mi się tu :P Na PW jak macie jeszcze jakieś watpliwości

ppm702
04-08-06, 11:29
EOT Panowie, nie kłócić mi się tu :P Na PW jak macie jeszcze jakieś watpliwości