Zaloguj się

Zobacz pełną wersję : brak obrotów, czarny dym



kaczy344
29-01-10, 19:13
witam
civic d15b2 nie wskazuje obrotów na obciąeniu tj w momencie kiedy wcisne sprzeglo obroty zaczynaja bujac ale ida od zera a podczas jazdy obrotek woole nie dziala, wiem ze bylo modzone przy oswietleniu, zmiana diod moze w tym tkwi problem?? i w momencie kiedy auto wejdzie na wysokie obroty zaczyna kopcic na czarno. co to moze byc??

Nemereth
29-01-10, 20:54
kiedy auto wejdzie na wysokie obroty zaczyna kopcic na czarno. co to moze byc??

Olej.

kaczy344
29-01-10, 21:05
Olej.

a czasem przy spalaniu nie dymi na niebieskawy kolor?? czarny to nie bedzie cos z mieszanka?? wtryski??

Nemereth
29-01-10, 21:15
Duża większość użytkowników nie zwraca uwagi czy to fioletowy czy brązowy, widzą albo biały dym albo czarny. Chociaż kto wie, jak nie zobaczysz na oczy to nie powiesz.

klucz
29-01-10, 21:31
pierscienie tłokowe i uszczelniacze zaworowe do wymiany, przechodziłem juz przez to, a przy okazji planowanie głowicy + nowa uszczelka i bedzie cacy

kaczy344
30-01-10, 07:29
pierscienie tłokowe i uszczelniacze zaworowe do wymiany, przechodziłem juz przez to, a przy okazji planowanie głowicy + nowa uszczelka i bedzie cacy

oki a koszt remonty sredni?? chyba ze by sie oplacao wymieni caly silnik na jakis ,mocniejszy... a nt problemow z obrotkiem ktos cos moze wiedziec??

karel17
30-01-10, 13:25
remont w d15 się nie opłaca. Ja mam na sprzedaż D16Z5 w dobrym stanie za 1200 z kompletnym kolektorem bez skrzyni

81saren
30-01-10, 13:39
jak dymi na czarno obstawiam ze jest strasznie bogata mieszanka , najpierw doprowadz elektryke do normy a potem zajmij sie dymieniem
Nemereth Od kiedy silnik spalajac olej daje CZARNY dymek

klucz
30-01-10, 18:35
oki a koszt remonty sredni?? chyba

jest remont i remont, ja robiłem u siebie na dobrych gratach, wszystko ori albo najlepszej klasy,wiec zalerzy od ciebie mozna zrobic remont za 800zł a można za 3,000zł i wiecej, trudno powiedziec jak ogarniesz sobie graty z jakis okazji to bedzie taniej, ale pamietaj chytry traci dwa razy! dasz h**jową uszczelke to ci wyjdą kwiatki, nie ma co oszczedzac, chyba ze masz zamiar ją niedługo sprzedac

skolopendra
31-01-10, 11:17
i znowu zaczyna się tema t o remoncie .nie lepiej poszukać !

http://www.civicklub.pl/fi/__vbb/showthread.php?t=38741&highlight=remont+silnika